Κυριακή, Ιανουάριος 21, 2018

ΕΣΚΑΘ

ΕΣΚΑΘ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

A1 ΕΣΚΑΘ Σάββατο 16:00 Νίκαια - Ήφαιστος Καρδίτσας 17:00 ΑΟ Καλαμπάκας - Δαναοί Τρικ. Κυριακή 16:00 Ολυμπιακός Καρ. - Αστέρας Λάρ. 17:00 Φαλώρεια - Γόμφοι 17:00 ΓΣ Αμπελώνα - ΓΣ Σοφάδων Η βαθμολογία 1. ΓΣ Αμπελωνα 18 2. ΑΟ Καλαμπακας 15 3. Γ.Σ. Νικαια 15 4. Δαναοι 14 5. Γ.Σ. Γομφοι...

ΕΣΚΑΘ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α1 ΕΣΚΑΘ (9η) Αστέρας Λάρισας-Δαναοί Τρικάλων 45-63 Αμπελώνας-Ήφαιστος Καρδίτσας 84-78 παρ.(72-72κ.α.) ΑΟ Καλαμπάκας-ΓΣ Γόμφοι 61-67 Φαλώρεια-Γ Σ Σοφάδων 78-74 Ολυμπιακός Καρδίτσας-Νίκαια 60-70 Η βαθμολογία 1. ΓΣ Αμπελωνα 18 2. ΑΟ Καλαμπακας 15 3. Γ.Σ. Νικαια 15 4. Δαναοι 14 5. Γ.Σ. Γομφοι 14 6. Γ.Σ. Σοφαδες 14 7. Αστερας...

ΕΣΚΑΘ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Κανονικά συνεχίζονται τα πρωταθλήματα στο τοπικό μπάσκετ της Θεσσαλίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής: Α1 ΕΣΚΑΘ (8η) Σάββατο 16.00 Ήφαιστος Καρδίτσας-Φαλώρεια 17.00 Δαναοί Τρικάλων-Ολυμπιακός Καρδίτσας 17.00 ΓΣ Γόμφοι-Αστέρας Λάρισας 17.30 ΓΣ Νίκαια-ΓΣ Αμπελώνα Κυριακή 17.30 ΓΣ Σοφάδων-Α Ο Καλαμπάκας Η βαθμολογία ΓΣ Αμπελώνα 14 ΓΣ Σοφάδες 12 ...

ΕΣΚΑΘ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α1 ΕΣΚΑΘ (6η) Γόμφοι-Ολυμπιακός Καρδ. 72-63 Νίκαια-Α.Ο. Καλαμπάκας 69-63 Ήφαιστος Καρδ.-Αστέρας Λαρ. 66-70 Σοφάδες-Δαναοί 94-53 Αμπελώνας-Φαλώρεια 84-63 Η βαθμολογία Γ Σ Αμπελωνα 12 Α Ο Καλαμπακας 10 Γ.Σ. Γομφοι 10 Γ.Σ. Σοφαδες 10 Ηφαιστος Καρδιτσας 8 Αστερας Λαρισας 8 Γ.Σ. Νικαια 8 Δαναοι 8 Ολυμπιακος Καρδιτσας 7 Φαλωρεια 6 Η επόμενη αγωνιστική Αστέρας Λάρισας-Γ...

ΕΣΚΑΘ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α1 ΕΣΚΑΘ (5η) Αστέρας-Νίκαια Αναβολή Δαναοί-Ήφαιστος 80-74 Καλαμπάκα-Αμπελώνας 57-66 Ολυμπιακός-Φαλώρεια 61-57 Γόμφοι-Σοφάδες 63-80 Η βαθμολογία 1. Γ.Σ. Αμπελωνα 10 2. Α Ο Καλαμπακας 9 3. Γ.Σ. Σοφαδες 8 4. Γ.Σ. Γομφοι 8 5. Δαναοι Τρικαλα 7 6. Ηφαιστος Καρδιτσας 7 7. Αστερας Λαρισας 6 8. Γ.Σ. Νικαια 6 9. Ολυμπιακος Καρδιτσας 6 10....

ΕΣΚΑΘ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Α1 ΕΣΚΑΘ (5η) Σάββατο Αστέρας-Νίκαια Δαναοί-Ήφαιστος Καλαμπάκα-Αμπελώνας Ολυμπιακός-Φαλώρεια Κυριακή Γόμφοι-Σοφάδες Η βαθμολογία A.O.Καλαμπακας 8 Γ.Σ. Αμπελώνα 8 Γ.Σ. Γομφοι 7 Αστερας Λαρισας 6 Ηφαιστος Καρδιτσας 6 Γ.Σ. Νικαια 6 Γ.Σ. Σοφαδες 6 Δαναοί Τρικαλα 5 Φαλωρεια 4 Ολυμπιακός Καρδιτσας 4 Α2 ΕΣΚΑΘ (6η) Σάββατο Τύρναβος-Α.Ε.Τ. Άγ. Νέστορας-Απόλλων Πελασγοί-Αίολος Κ21 Κυριακή Ίκαρος-Μύτικας Κυριακή ΑΣΚ Κ21-Μάγοι Ελασσόνα-Μουζάκι Η βαθμολογία Mουζάκι 10 A.E.T. 10 Ελασσονα 9 Μαγοι Τρικαλων 9 Μυτικας Λαρισας 9 Ικαρος Λαρισας 8 Αγ. Νεστορας Τρικαλων...

ΕΣΚΑΘ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Με αρκετές δυνατές αναμετρήσεις συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο η δράση στα πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΘ. Αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών τοπικών κατηγοριών έχει ως εξής: A1 ΕΣΚΑΘ (4η) Σάββατο 17.00 Αμπελώνας-Αστέρας 20.00 Φαλώρεια-Καλαμπάκα 20.30 Ήφαιστος-Γόμφοι Κυριακή 18.00 Σοφάδες-Ολυμπιακός Καρδίτσας 18.30 Νίκαια-Δαναοί Η βαθμολογία 1. A.O.Καλαμπακας 6 2. Γ.Σ. Αμπελωνα 6 3. Γ.Σ. Γομφοι...

ΕΣΚΑΘ: Τα αποτελέσματα

Με την 3η αγωνιστική στην Α1 και την 4η στην Α2 ολοκληρώθηκε η δράση στις δύο πρώτες κατηγορίες της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: Α1 ΕΣΚΑΘ (3η) Δαναοί Τρικάλων – ΓΣ Αμπελώνα 59-77 Γ.Σ.Γόμφοι – Γ.Σ. Νίκαιας 73-63 Ολυμπιακός...

ΕΣΚΑΘ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Α1 ΕΣΚΑΘ (3η) Σάββατο 19:00 Δαναοί Τρικάλων – ΓΣ Αμπελώνα 16:30 Γόμφοι – Νίκαια 15.00 ΓΣ Σοφάδων – Ήφαιστος Καρδίτσας 19:00 Ολυμπιακός Καρδ. – ΑΟ Καλαμπάκας Κυριακή 17.30 Αστέρας Λάρισας – Φαλώρεια Α2 ΕΣΚΑΘ (4η) Σάββατο 15.30Άγιος Νέστορας – ΑΕΤ 16.00 Αίολος Κ21 – Απόλλων Καρδίτσας 17.00 ΓΣ Ελασσόνας – Μάγοι...

ΕΣΚΑΘ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Συνεχίζεται κανονικά το Σαββατοκύριακο η δράση στα τοπικά πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής: Α1 ΕΣΚΑΘ (2η αγ) Σάββατο 17.00 ΓΣ Αμπελώνα - Γόμφοι 17.00 ΑΟ Καλαμπάκας - Αστέρας Λάρισας 17.00 Ολυμπιακός Καρδίτσας - Ήφαιστος Καρδίτσας Κυριακή 17.00 Γ.Σ.Νίκαιας - ΓΣ Σοφάδων 16.00...