Α1 ΕΠΣΤ

Κέρδισαν οι πρωτοπόροι – Τα αποτελέσματα στους δύο ομίλους της Β΄ΕΠΣΤ

Με την 22η αγωνιστική συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣΤ. Α΄Όμιλος Τα αποτελέσματα: 22η αγωνιστική Βασιλική-Κηπάκι 2-2 Γριζάνο-Ακαδημία1 2-0 Παραληθαίοι-Λόγγος 4-0 Αμπελάκια-Πετρωτό 0-2 Αστέρας-Κρήνη 1-3 Ζάρκο-Κεραμίδι 1-0 Άγ. Οικουμένιος-Ριζαριό 1-4 Αγ. Κυριακή-Αρδάνι 3-2 Ρεπό Καρυές Η βαθμολογία ΡΙΖΑΡΙΟ 53 ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ 49 ΚΑΡΥΕΣ 44 ΖΑΡΚΟ 43 ΓΡΙΖΑΝΟ 37 ΚΗΠΑΚΙ 36 ΑΡΔΑΝΙ 30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ 29 ΑΓ. ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ 27 ΑΓ. ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΚΕΡΑΜΙΔΙ 25 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ...

Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ

Δόθηκαν στην δημοσιότητα οι διατησίες για τους αγώνες πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Μαρτίου για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ:  ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 03 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Φλαμουλιου ΑΟΤ     – Πετρωτό Σταφυλας Πλοκας    – Αβρααμ Β Μπαλκουρας Μεγαλοχωρι  – Δημητρα α Τζιοτζιος Σακκας    – Σινδρος Ακαδημια1- Αχιλλέας 3-0 Ρεπό : Ακ Αμπελακιων Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Κηπακίου ΑΕΤ    – Πύργος Παπαγεωργοπουλος Μαρκοπουλος   – Καπερωνης Πυργετού Πυργετός  – Μετεωρα Τουλουμης Αργυροπουλος   –...

Ξεκούραστο τρίποντο για Ένωση – Τα αποτελέσματα: 21η αγωνιστική

Με την 21η αγωνιστική συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα του Β΄ομίλου της Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας. Τα αποτελέσματα: 21η αγωνιστική Βαλτινό - Δενδροχώρι 3-3 Γόμφοι - Πρίνος 4-3 Λυγαριά - Ροπωτό 3-1 Φωτεινό - Ασπρόβαλτος - Φιλύρα - Ένωση Δ/Μ 0-3 α.α Παλαιομονάστηρο - Χρυσομηλιά 3-0 Πιαλεία - Βυτουμάς...

Οι διαιτησίες του Σαββάτου

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 03 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Κ 16   ΩΡΑ  11:00 Καλαμπακας Μετεωρα  - Πύργος Παπαγεωργοπουλος Κωστηρας   - Κουτσαγιας Μπαλκουρας Δημητρα α  - ΑΟΤ Σταφυλας Καπερωνης  - Μαρκοπουλος Κρήνης Νεοχωρι - Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Αβρααμ     - Αργυροπουλος Οικουμενιου Οικουμενιος  - Δημητρα β Τουλουμης Ντινος     - Σακκας   Ρεπό : Ακαδημια 1                       Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:30 Φήκης Φήκη   - Πηγη Δουλοπουλος Νταλουκας    - Λεωνιδας Κ Κεφαλ/σου Κεφαλόβρυσο - Πορταικός Λεωνιδας Σ Καλογριας  - Μαρκοπουλος Νεοχωριου Νεοχωρι  - Σαράγια Μανασης Κ Αποστολου   - Τουλουμης Καστρακίου Καστράκι  - Πυργετός Σταφυλας Κ Κωστηρας  - Κουτσαγιας Ε Αγ Μονης Αγ Μονη  - Πύργος Κοντινος Τζιοτζιος    - Καπερωνης...

Προελαύνει ο Γίγας – Αποτελέσματα Α’ Όμιλος Β ΕΠΣΤ

Με την 21η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα του Α' Ομίλου της Β'ΕΠΣΤ. Τα αποτελέσματα: 21η αγωνιστική Κηπάκι-Γριζάνο 2-3 Βασιλική-Παραληθαίοι 0-0 Ακαδημία1-Αμπελάκια 2-0 Λόγγος-Αστέρας 3-0 Κρήνη-Ζάρκο 0-2 Καρυές-Οικουμένιος 3-1 Κεραμίδι-Αγ. Κυριακή 2-1 Ριζαριό-Αρδάνι 2-0 Ρεπό Πετρωτό ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1 ΡΙΖΑΡΙΟ 50 2 ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ 46 3 ΚΑΡΥΕΣ 44 4 ΖΑΡΚΟ 40 5 ΚΗΠΑΚΙ 35 6 ΓΡΙΖΑΝΟ 34 7 ΑΡΔΑΝΙ 30 8...

Γκέλα για Παραληθαίους – Τα αποτελέσματα των δύο ομίλων της Β’ ερασιτεχνικής

Οι Παραληθαίοι κόλλησαν στο 0-0 με το Κηπακι και έτσι Ριζαριό που κέρδισε με 6-1 το Κεραμίδι, έπιασε κορυφή. Τα αποτελέσματα στην 20η αγωνιστική στον 1ο και 2ο όμιλο της Β ερασιτεχνικής έχουν ως εξής: 1ος όμιλος Αρδάνι-Καρυές 0-1 Παραληθαίοι-Κηπάκι 0-0 Αμπελάκια-Γριζάνο...

Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου (2-3 Μαρτίου)

ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 03 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Φαρκαδόνας Πετρωτό  - Μεγαλ/ρι Τουλουμης Σακκας     - Κατσογιαννος Φλαμουλιου ΑΟΤ  - Ακ Αμπελακιων Παπαγεωργοπουλος Σινδρος    - Κουτσαγιας Μπαλκουρας Δήμητρα α  - Ακαδημια 1 Σταφυλας Καπερωνης  - Πλοκας Ρεπό : Αχιλλέας Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Πύργου Πύργος  - Πυργετός Μαργιωλης Αβρααμ   - Μαρκοπουλος Αγ Βης/να Πορταικός  - Δημητρα β Τζιοτζιος Κωστηρας  - Τατσιοπουλος Καλαμπακας Μετεωρα  - Βαλτινό Μανασης Μ Ντινος    - Αργυροπουλος ΑΕΤ   - Αγ Μονη 3-0 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00 Πηγης Πηγη     - Κεφαλόβρυσο Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ   - Παπαγεωργοπουλος Φήκης Φήκη     - Νεοχωρι Κοντινος Σταφυλας   - Μπαλας Σαραγιων Σαραγια  - Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Κωτουλας   - Τζιοτζιος Διάβας Κρ Βρύση  - Καστράκι Πετσας Αποστολου  - Καπερωνης...

Β΄ Ερασιτεχνική: Χωρίς εκπλήξεις η σημερινή αγωνιστική

Χωρίς κάποια έκπληξη ολοκληρώθηκε η 19η αγωνιστική της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα. 1ος όμιλος (19η) Κηπάκι-Αμπελάκια 2-0 Παραληθαίοι-Αστέρας 3-0 Βασιλική-Ζάρκο 2-1 Ακαδημία 1-Άγ. Οικουμένιος 3-0 Λόγγος-Αγ. Κυριακή 1-0 Πετρωτό-Αρδάνι 3-0 Κρήνη-Ριζαριό 0-4 Καρυές-Κεραμίδι 3-0 Ρεπό Γριζάνο Η βαθμολογία 1 Παραληθαιοι 44 2 Ριζαριο 44 3 Καρυες 38 4 Ζαρκο 34 5 Κηπακι 34 6...

Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 02 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας Ε  – Πλοκας Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Μεγαλ/ρι Ντινος Σινδρος    – Σακκας Αχιλλεας  – ΑΟΤ 0-3 α.α. Ρεπό : Δημητρα α Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Βαλτινου Βαλτινό – Πυργετός Τουλουμης Αβρααμ  Β  – Κωστηρας Λογγακιου Δημητρα β  – ΑΕΤ Τζιοτζιος Καπερωνης  – Μαρκοπουλος Πορταικός-Μετεωρα 3-0 α.α. Αγ Μονη  – Πύργος 0-3 α.α. Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00 Νεοχωριου Νεοχωρι  – Ταξιάρχες Πετσας Σταφυλας   –  Αλεξοπουλος Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Καστράκι Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος  – Καλογριας Φήκης Φήκη      – Αγ Μονη Κοντινος Μανασης Μ  – Αποστολου Πύλης Πορταικός  – Δημητρα Κουτσαγιας Κωτουλας  – Λεωνιδας Κ Διάβας Κρ Βρύση  – Καλύβια Λεωνιδας...