Τρίτη, Δεκέμβριος 11, 2018

Α1 ΕΠΣΤ

Σταθερά μπροστά ο Βυτουμάς – Αποτελέσματα Β’ ΕΠΣΤ

Ολοκληρώθηκε η 4η αγωνιστική στον Β όμιλο της Β ερασιτεχνικής με τον Βυτουμά να προχωρά ακάθεκτος κάνοντας το «4 στα 4». Τα αποτελέσματα: Δενδροχώρι-Βαλτινό 1-1 Πρίνος-Γόμφοι 3-0 Ροπωτό-Λυγαριά 0-5 Ασπρόβαλτος-Φωτεινό 3-0 Ένωση Δ/Μ -Φιλύρα 3-0 α.α. Χρυσομηλιά-Παλαιομοναστηρο 1-4 Βυτουμάς-Πιαλεία 4-2 Τζούρτζια-Θεόπετρα 1-0 Ρεπό Κεφαλοβρυσιακός Η βαθμολογία 1 Βυτουμας 12 2 Ασπροβαλτος...

Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (13/14-10)

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού. ΣΑΒΒΑΤΟ    13 – 10 – 2018 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Κ 16     Αγ Γεωργίου Ακ. Αμπελακιων – Ακαδημια 1 Μαργιωλης Πλοκας   - Τζιοτζιος Φλαμουλι ΑΟΤ   - Δημητρα β Τουλουμης Καπερωνης - Αργυροπουλος Καλαμπακας Μετεωρα - Οικουμενιος Αποστολου Σακκας   - Κουτσαγιας Πυργου Πυργος - Νεοχωρι Μπαλας Χ Σινδρος   - Κωστηρας   Ρεπό : Δημητρα α                       Α...

Μόνος πρώτος ο Βυτουμάς – Αποτελέσματα 2ου ομίλου Β’ ΕΠΣΤ

Ολοκληρώθηκε η 3η αγωνιστική του Β ομίλου της Β ερασιτεχνικής και ο Βυτουμάς είναι η μοναδική ομάδα που συνεχίζει με το απόλυτο. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: Βαλτινό-Πρίνος 0-1 Δενδροχώρι-Ροπωτό 2-1 Γόμφοι-Ασπρόβαλτος 1-6 Φωτεινό-Δροσερό 1-3 Κεφαλοβρυσιακος-Χρυσομηλιά 0-3 α.α. Φιλύρα-Βυτουμάς 0-3 α.α. Παλαιομονάστηρο-Τζούρτζια 1-3 Πιαλεία-Θεόπετρα 2-1 Ρεπό Λυγαριά H βαθμολογία 1...

Απέδρασε από το Κεραμίδι ο Γίγας – Αποτελέσματα 3η αγ. 1ος Όμιλος Β΄ΕΠΣΤ

Νικηφόρα πέρασε από το Κεραμίδι ο Γίγας Ριζαριού για την 3η αγωνιστική ενώ διπλό πήραν και οι Παραληθαίοι στο Κηπάκι. Τα αποτελέσματα Κηπάκι-Παραληθαίοι 1-3 Γριζάνο-Αμπελάκια 1-2 Βασιλική-Αστέρας 5-1 Λόγγος-Ζάρκο 0-3 Πετρωτό-Άγ. Οικουμένιος 3-2 Κρήνη-Αγ. Κυριακή 1-1 Καρυές-Αρδάνι 4-1 Κεραμίδι-Ριζαριό 1-2 Ρεπό Ακαδημία 1 Η βαθμολογία 1 Ριζαριό 9 2 Παραληθαιοι 9 3...

Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ    06 – 10 – 2018 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:30 Πηγης Πηγη    - Ταξιαρχες Γρατσανης Νταλουκας  - Μπαλας Χ Νεοχωριου Νεοχωρι  - Αγ Μονη Δουλοπουλος Σταφυλας  - Ράτζας Κεφ/σου Κεφαλ/σο  - Δημητρα Μανασης Κ Αλεξοπουλος  - Καπερωνης Φηκης Φηκη    - Γλυνος Κουτσαγιας Μουστακας  - Τατσιοπουλος Πυλης Πορταικος  - Καλυβια Πετσας Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας Σαραγιων Σαραγια  - Αχιλλεας Κοντινος Λεωνιδας Κ  - Ντινος Διαβας Κρ Βρυση  - Πυργος Λεωνιδας Σ Κατσογιαννος  - Τουλουμης Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  - Πυργετός Ζήσης Παφης  - Πλοκας   ΑΕΤ  - Καστράκι Ματαιουται                     Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30 Καρυων Καρυες   - Αρδάνι Κωτουλας Βουτσελας  - Αργυροπουλος                 ΚΥΡΙΑΚΗ      07 – 10 - 2018   ΩΡΑ  11:00   Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος   Κηπακιου Κηπάκι   - Παραληθαίοι Μανασης Κ Μουστακας  - Ανδριοπουλος Γριζάνου Γριζάνο  - Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Τζιοτζιος  - Κωστηρας Βασιλικης Βασιλικη  -...

Τα αποτελέσματα του 1ου ομίλου της Β’ ερασιτεχνικής

1ος όμιλος (2η) Αμπελάκια-Κηπάκι 1-1 Αστέρας-Παραληθαίοι 1-5 Ζάρκο-Βασιλική 2-2 Άγ. Οικουμένιος-Ακαδημία 1 2-0 Αγ. Κυριακή-Λόγγος 2-1 Αρδάνι-Πετρωτό 3-1 Ριζαριό-Κρήνη 8-0 Κεραμίδι-Καρυές 1-4 Ρεπό Γριζάνο Η βαθμολογία 1 Ριζαριο 6 2 Αγ. Κυριακη 6 3 Παραληθαιοι 6 4 Κηπακι 4 5 Καρυες 4 6 Αρδανι 4 7 Αγ. Οικουμενιος 4 8 Κεραμιδι 3 9...

Αποτελέσματα Β΄Ερασιτεχνική: 2η αγωνιστική – 2ος Όμιλος

Με την 2η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας. Τα αποτελέσματα: 2η Αγωνιστική Ροπωτό – Βαλτινό 1-2 Ασπρόβαλτος – Πρίνος 3-1 Ένωση Δ/Μ – Γόμφοι 7-1 Χρυσομηλιά – Λυγαριά 1-3 Βυτουμάς – Φωτεινό 4-0 Τζούρτζια – Κεφαλοβρυσιακός 3-0 Θεόπετρα – Φιλύρα 3-0...

Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου (29/30-9)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου: ΣΑΒΒΑΤΟ    29 – 09 – 2018 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  17:00 Καστρακίου Καστράκι   - Πηγη Κοντινος Λεωνιδας Κ  - Ράτζας Αγ Μονης Αγ Μονη  - Ταξιαρχες Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  - Σταφυλας Μπαλκούρας Δημητρα   - ΑΕΤ Ματαιούται   Γλύνους Γλύνος  - Νεοχωρι Γρατσανης Κουρεντας- Παπαγεωργοπουλος Καλυβιων Καλυβια  - Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Παφης   - Κατσογιαννος Μπάρας Αχιλλεας  - Φηκη Λεωνιδας Σ Μπαλας Χ  - Καλογριας Πύργου Πύργος  - Πορταικος Ζησης Ανδριοπουλος  - Μαργιωλης Πυργετου Πυργετός  - Σαραγια Μανασης Καπερωνης  - Τουλουμης Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  - Κρ Βρυση Κωτουλας Μουστακας  - Μπαλας Ι                 ΚΥΡΙΑΚΗ      30 – 09 -...

Ήττα σοκ για Ένωση, “πεντάσφαιρος” Απόλλων – Τα αποτελέσματα

Μπορεί στο κύπελλο η Ένωση να είχε εύκολο έργο κόντρα στο Πρίνος ωστόσο σήμερα η ομάδα του Θοδωρή Ντέλλα επικράτησε με 1-0 της ομάδας του Κώστα Γκουγκουλή. Επίδειξη δύναμης έκανε η Λυγαριά καθώς η ομάδα του Ηλία Πατσιάνη επικράτησε...

Άγριες διαθέσεις από Γίγα – Τα αποτελέσματα: Β΄Ερασιτεχνική

Τα σημερινά αποτελέσματα Κηπάκι – Αστερας 2-0 Παραληθαιοι – Ζαρκο 2-1 Γριζάνο – Οικουμενιος 3-3 Βασιλικη – Αγ Κυριακή 2-4 Ακαδημια 1 – Αρδάνι 2-2 Λογγος – Ριζαριο 1-6 Πετρωτό – Κεραμιδι 1-3 Κρήνη – Καρυές 1-1 Ρεπό : Ακ Αμπελακιων 2η Αγωνιστική Ακ. Αμπελακίων – Κηπάκι Αστέρας – Παραληθαίοι Ζάρκο –...