Πέμπτη, Νοεμβρίου 23, 2017

Β1 ΕΠΣΤ

Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (7/8-9)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΤ, το διήμερο 7 και 8 Οκτωβρίου 2017: ΣΑΒΒΑΤΟ    07 – 10 – 2017 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Παιδικό ΩΡΑ  11:00 Πηγής Πηγη   – Μετεωρα  α Βουτσελας Γκογκινουδης   – Καπερωνης Καλαμπακας Μετεωρα β – Φήκη Μαργιωλης Μπαλας Ι  – Κατσογιαννος Λογγακίου ΑΟΤ  – Ακ Αμπελακιων Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος  – Πρεβεντας Νεοχωριου Νεοχωρι  – Δημητρα β Μουστακας Θανασουλας  – Αποστολου Μπαλκουρας Δημητρα α  – Πυργος Πετσας Ρατζας   – Καλογριας Πετρωτού Πετρωτό  – Ακαδημια 1 Ζησης Μαρκοπουλος  – Τολουμης Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:30 Σαραγιων Σαραγια  – Γριζανο Δουλοπουλος Μπαλας...

Πανηγυρικά στην Α1 ο Βυτουμάς «λύγισε» τον Κεραυνό στα μπαράζ

Ο Βυτουμάς και η Βασιλική πάλεψαν σήμερα στο γήπεδο της Διάβας για μια θέση στην Α1 Ερασιτεχνική κατηγορία. Η λήξη του παιχνιδιού βρήκε τους παίχτες του Βυτουμά να πανηγυρίζουν (2-0) την επιστροφή τους σε μια γνώριμη κατηγορία καθώς η τοπική...

Μπαράζ με φόντο το τελευταίο εισιτήριο ανόδου – Ποιοι πήραν ήδη την άνοδο για...

Θα ολοκληρωθούν την Κυριακή όλες οι εκκρεμότητες στο πρωτάθλημα της Β1 ΕΠΣΤ. Για τον 2ο όμιλο, οι 2οι της βαθμολογίας, Κεραυνός Βασιλικής και Βυτουμάς που ισοβάθμησαν, θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους με στόχο την επάνοδο στην Α1 ΕΠΣΤ (σ.σ...

Οι διαιτησίες των αγώνων της Τρίτης (2/5)

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες των σημερινών αγώνων της Β ΕΠΣΤ. Τριτη 02 – 05 – 2017 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30 Κοζιακας - Λεπτοκαρυα γηπ. Βυτουμά Βουτσελας, Ροτσας - Μπαλας Απόστολοι - Κηπακι Μαργιωλης, Τοτης...

Μόνο Β1 ΕΠΣΤ το Σαββατοκύριακο και ανάσες για Α΄και Α1

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες των ερασιτεχνικών αγώνων της Κυριακής και αφορούν μόνο το πρωτάθλημα της Β1 ΕΠΣΤ. Σύμφωνα με την διοργανώτρια αρχή τα σωματεία της Α΄και της Α1 ΕΠΣΤ θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν το τριήμερο...

Αναβάλλονται οι αγώνες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος

Σύμφωνα με ανακοίνωση που έβγαλε στην επίσημη σελίδα της η ΕΠΣΤ, λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών αναβάλλονται όλοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 7-8/1/17

Με το απόλυτο o απολογισμός της ΕΠΣΤ (κλικ) – Σεπτέμβρη η σέντρα σε κύπελλο...

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η Γενική Συνέλευση της ΕΠΣ Τρικάλων με τον διοικητικό και οικονομικό απολογισμό να εγκρίνεται ομόφωνα (74-0). Η διαδικασία κύλησε ομαλά ενώ ακολούθησε η κλήρωση των πρωταθλημάτων και του κυπέλλου. Το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣΤ αρχίζει το Σάββατο, 10...

Οι πρώτες αγωνιστικές σε Α΄, Α1 και Β΄ερασιτεχνική κατηγορία

Οι πρώτες αγωνιστικές των τριών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Τρικάλων, μετά τη σημερινή κλήρωση, έχουν ως εξής: Α’ ερασιτεχνική Φαρκαδόνα-Δενδροχώρι Κρύα Βρύση-Καστράκι Αγ. Οικουμένιος-Σαράγια Πυργετός-Φήκη Πρόδρομος-Δήμητρα Γριζάνο-ΑΕΤ (Κ17ΑΟΤ) Καρυές-Αγία Μονή Μεγαλοχώρι-Πορταϊκός Νεοχώρι-Μετέωρα Α1 ερασιτεχνική 1ος όμιλος Παραληθαίοι-Μπάρα Κρήνη-Πετρωτό Αρδάνι-Γλίνος Τζούρτζια-Ταξιάρχες Ζάρκο-Αστέρας Αγία Κυριακή-Πύργος Καλύβια-Λόγγος Ριζαριό-Καλαμάκι Ρεπό:Αμπελάκια 2ος όμιλος Λυγαριά-Χρυσομηλιά Παλαιομονάστηρο-Κόζιακας Ασπρόβαλτος-Κεφαλόβρυσο Ένωση Δ/Μ-Πρίνος Θεόπετρα-Γόμφοι Τυμφαίος-Πηγή Πιαλεία-Ασπροκκλησιά Φιλύρα-Κεφαλοβρυσιακός Αγιόφυλλο-Ροπωτό Β’ ερασιτεχνική 1ος όμιλος Μεγάρχη-Φωτάδα Γοργογύρι-Αν. Μεγάρχης Ανταλλάξιμα-Καλλιδένδρι Λιλή-Μπελέτσι 2ος όμιλος Πανχασιακός-Φωτεινό Βυτουμάς-Διαλεκτό Αγ. Απόστολοι-Βασιλική Κηπάκι-Λεπτοκαρυά 3ος όμιλος Δαιμάντι-Ακαδημία Τρ. Ακαδημία 1-Πατουλιά Πετρόπορο-Παλαιόπυργος Πηνειάδα-Κεραμίδι

Μέχρι την Δευτέρα 4 Ιουλίου οι δηλώσεις των ομάδων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα !!!

Καλούνται οι εκπρόσωποι των σωματείων να προσέλθουν από τα Γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων προκειμένου να δηλώσουν...

Οι διαιτησίες και το πρόγραμμα του ερασιτεχνικού (21-22/5)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού. ΣΑΒΒΑΤΟ    21 - 05   -  2016 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Φλαμουλίου ΑΟΤ  β    - Πυργετός Γκογκινουδης             Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00 Πετρωτού Πετρωτό   - Πύργος Πετσας Πλατσκοβιτς - Κυραντζουλης           Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00 Λυγαριάς Λυγαριά    - Οικουμενιος Παντος Τατσινας    - Τασιοπουλος Φιλύρας Φιλύρα     - Πηγη Μισσας Κουρεντας  - Πρεβεντας Μουριάς Δροσερό   -...