Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (28-29/11)

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτητές του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ     28– 11– 2015  

Παιδικό
ΩΡΑ  11:00
Δήμητρα (B)-ΣαραγιαΧρυσαυγής
Ζησης,Ρουσι    – Ζιουτος
Πύργος   – Μετεωρα
Μπαλας, Τασιοπουλος  – Θανασουλας
Φαρκαδόνα  – ΑΟΤ  (Β)
Γκογκινουδης, Αλεξοπουλος  – Γεωργιου
ΑΟΤ (Α)  – Πορταικός Φλαμουλίου
Κυραντζουλης, Πρεβεντας  – Πιτσακος
Ακ. Αμπελακιων  – Δήμητρα  (A)Ρογγίων
Τοτης, Τσουρελας   – Μαρκοπουλος
Ρεπό : Καλλιδένδρη
 
Πανελληνιο Κυπελλο Δικηγορικων Συλλογων   
ΩΡΑ  13:45
Τρικαλα    – ΚερκυραΠυργετου
Μουστακας, Αλεξοπουλος  – Σταφυλας
 
Α Ερασιτεχνική
ΩΡΑ  15:00
Δήμητρα   – Φήκη
Μανασης, Λεωνιδας  Σ  – Κωτουλας
Δενδροχώρι  – Πρόδρομος
Δουλοπουλος, Μπαιρακταρης  – Τσιουλης
Σαραγια   – Κρ Βρύση
Χιωτης, Βουτσελας   – Τατσινας
Παραληθαίοι  – Νεοχώρι
Παντος, Ανδριοπουλος  – Μανωλης
Πορταικός  – Γριζάνο
Μισσας, Πετσας    – Τοτης 
Μετεωρα  – Καστράκι 
Κοντινος, Μανασης Μ  – Τσακνης
Ελευθεροχωρι  – ΑΕΤ
Αρετοπουλος, Νταλουκας  – Κουρεντας
ΠΟ Γοργογυριου – Πυργετός 0-3
 
Β Ερασιτεχνική
2ος Ομιλος
ΩΡΑ  15:00
Ασκληπιος  – Θεόπετρα Λογγακίου
Γκογκινουδης, Βαρκας    – Γορδιος
Κηπακι    – Λεπτοκαρυα
Ροτσας, Καπνισης  – Διβανες
 
3ος Ομιλος
Καλαμάκι  – ΠηνειάδαΡογγίων
Καπερωνης, Καραγκουνης   – Καρατζας
Διαμάντι   – ΠατουλιαΑγ Κυριακής
Αβρααμ, Πασσης – Ποζογλου
 
ΚΥΡΙΑΚΗ     29 – 11 – 2015  

Προπαιδικό
ΩΡΑ  11:00
Ακ. Αμπελακιων  – ΜετεωραΕγκ. Αγ Γεωργιου
Κυραντζουλης
Αγ Μονη  – Δήμητρα (Β)
Μπαλας
Καλύβια   – ΚαλλιδένδρηΕγ. Ακαδημιας 1
Ρουσι
ΑΟΤ – ΦαρκαδόναΚηπακιου ΑΕΤ
Ζιουτος

ΩΡΑ  10:00
Πύργος   – Πυργετός
Θανασουλας
Δήμητρα (Α)  – Νεοχώρι Μπαλκούρας
Μαρκοπουλος
Πορταικός  – ΑΟΤ 2011
Γκογκινουδης
 
Α1 Ερασιτεχνική
2ος Ομιλος
ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησια  – Τυμφαίος
Βουτσελας, Τασιοπουλος    – Πρεβεντας
Ροπωτό – Ασπροβαλτος
Μανασης, Τσακνης – Μακρης
Πιαλεία – Γόμφοι
Λεωνιδας, Μπαιρακταρης – Πετσας
Ένωση Δ/Μ – Χρυσομηλια
Χιωτης, Μανασης Μ – Τσιουλης
Φιλύρα – Αγιοφυλλο
Μισσας, Σκουδριανος – Ροτσας
Λυγαρια – Κεφαλ/σο
Ζησης, Σταφυλας – Καλογριας
Οικουμενιος – Πρίνος
Κοντινος, Αλεξοπουλος – Μουστακας
Πηγη – Αγ Μονη
Δουλοπουλος, Τζανης – Κωτουλας
Ρεπό : Βυτουμα

Β Ερασιτεχνική
2ος Ομιλος
ΩΡΑ 11:00
Βασιλική – Διαλεχτό
Καπερωνης, Γεωργακης – Τζοβαρας

3ος Ομιλος
ΩΡΑ 11:00
Ακ. Τρικάλων- ΠετρόποροςΠαλ/ργου
Αβρααμ. Βαρκας – Γεωργιου

Α1 Ερασιτεχνική
1ος Ομιλος
ΩΡΑ 15:00
Γλύνος – Ταξιάρχες
Λεωνιδας, Σκουδριανος – Τσιουλης
Ριζαριο – Αστέρας
Ανδριοπουλος, Μπαιρακταρης – Τατσινας
Πετρωτό – Καλύβια
Μανασης, Τζανης – Κωτουλας
Καρυες – Χρυσαυγή
Πετσας, Μουστακας – Μπαλας
Τζουρτζια – Αχιλλέας
Παντος, Τσακνης – Σταφυλας
Κρήνη – Λόγγος 2012
Χιωτης, Ζησης – Κυραντζουλης
Αρδάνι – Πύργος
Κοντινος, Αλεξοπουλος – Μανωλης
Μεγαλ/ρι – Αγ Κυριακή
Μισσας, Μανασης Μ – Καλογριας
Ρεπό : Ζάρκο

Β Ερασιτεχνική
2ος Ομιλος
ΩΡΑ 15:00
Κεφαλ/κος – Φωτεινό
Τοτης,Τασιοπουλος – Θανασουλας

Β Ερασιτεχνική
3ος Ομιλος
ΩΡΑ 15:00
Ακ. Αμπελακιων – Κεραμίδι γηπ. Ρογγίων
Βουτσελας, Ροτσας – Ρουσι

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here