Δύσκολη πρεμιέρα για τον ΑΣ Μετέωρα – Το πρόγραμμα των «κιτρινομπλέ»

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής πραγματοποιήθηκε σήμερα (12/09) στα γραφεία της ΕΠΟ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου:

1η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Φωκικός
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού- Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας- Νίκη Βόλου
Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου -Πιερικός

4η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού- ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας- Αστέρας Ιτέας
Φωκικός- ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας- Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου -ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός- Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός- ΓΣ Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας -Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα- ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας -Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρού- Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός- ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός- Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική
Πιερικός- ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα- Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας- Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρού- Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου- ΓΣ Αλμυρού

12η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Πιερικός- ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα -Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου- Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου- ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας- Οικονόμος Τσαριτσάνης

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here