Εντός με Απόλλωνα Λάρισας ξεκινά η Κ19 ΑΟΤ

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

Σαφώς πιο… αναβαθμισμένο και με περισσότερα ματς για κάθε ομάδα, θα δειξαχτεί το φετινό πρωτάθλημα Νέων της Football League με τον ΑΟ Τρίκαλα να παίρνει θέση στον 2ο όμιλο.
Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε χθες και οι «κυανέρυθροι» θα παίξουν την πρώτη αγωνιστική εντός έδρας με τον Απόλλωνα Λάρισας ενώ η αυλαία του πρωταθλήματος θα πέσει στις 6 Μαΐου με τη διεξαγωγή του τελικού.
Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (17/12)
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός-Αν. Καρδίτσας
Δόξα Δράμας-Βέροια
Άρης-Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου-Καραϊσκάκης

2η αγωνιστική (07/01)
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Αιγινιακός-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Καραϊσκάκης
Βέροια-Απόλλων Πόντου
Αν. Καρδίτσας-Άρης

3η αγωνιστική (14/01)
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Άρης-Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης-Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός-Βέροια

4η αγωνιστική (21/01)
Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός
Αιγινιακός-Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας-Απόλλων Πόντου
Άρης-Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας-Βέροια

5η αγωνιστική (28/01)
Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας-Αν. Καρδίτσας
Καραϊσκάκης-Άρης
Πανσερραϊκός-Δόξα Δράμας
Βέροια-Αιγινιακός

6η αγωνιστική (04/02)
Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Αν. Καρδίτσας
Άρης-Βέροια
Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης-Τρίκαλα

7η αγωνιστική (11/02)
Απόλλων Λάρισας-Άρης
Δόξα Δράμας-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Τρίκαλα
Βέροια-Καραϊσκάκης
Αν. Καρδίτσας-Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική (18/02)
Τρίκαλα-Βέροια
Άρης-Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου-Αιγινιακός
Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας
Αν. Καρδίτσας-Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (25/02)
Τρίκαλα-Αν. Καρδίτσας
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας-Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου-Άρης
Βέροια-Απόλλων Λάρισας

10η αγωνιστική (04/03)
Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας-Αιγινιακός
Βέροια-Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός-Άρης
Καραϊσκάκης-Απόλλων Πόντου

11η αγωνιστική (11/03)
Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα-Αιγινιακός
Καραϊσκάκης-Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου-Βέροια
Άρης-Αν. Καρδίτσας

12η αγωνιστική (18/03)
Δόξα Δράμας-Τρίκαλα
Αιγινιακός-Άρης
Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου
Αν. Καρδίτσας-Καραϊσκάκης
Βέροια-Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική (24/03)
Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης-Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου-Δόξα Δράμας
Τρίκαλα-Άρης
Βέροια-Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική (01/04)
Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας
Άρης-Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας-Πανσερραϊκός
Αιγινιακός-Βέροια

15η αγωνιστική (15/04)
Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός
Αν. Καρδίτσας-Δόξα Δράμας
Βέροια-Άρης
Πανσερραϊκός-Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα-Καραϊσκάκης

16η αγωνιστική (22/04)
Άρης-Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός-Δόξα Δράμας
Τρίκαλα-Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης-Βέροια
Απόλλων Πόντου-Αν. Καρδίτσας

17η αγωνιστική (29/04)
Βέροια-Τρίκαλα
Δόξα Δράμας-Άρης
Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας-Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός-Αν. Καρδίτσας

18η αγωνιστική (06/05)
Αν. Καρδίτσας-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Αιγινιακός
Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας
Άρης-Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας-Βέροια

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here