Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

ΣΑΒΒΑΤΟ    14 – 10 – 2017

 

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Ajax Trikala Πετσας Ρατζας   – Κυραντζουλης
Καλαμπακας Μετεωρα α  – ΑΟΤ Παπαγεωργοπουλος Πρεβεντας  – Ροτσας
Φήκης Φήκη      – Νεοχωρι Γκογκινουδης Μαρκοπουλος   – Πλατσκοβιτς
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων-Δημητρα α Βουτσελας Αποστολου  – Μπαλας Ι
Μπαλκούρας Δημητρα  β  – Πετρωτό Μαργιωλης Κατσογιαννος  – Θανασουλας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Πύργος Ζησης Καπερωνης  – Τουλουμης
 A’ ερασιτεχνική    ΩΡΑ 16:00
Γριζάνου Γριζανο  – Αχιλλέας Κοντινος Ζησης    – Πρεβεντας
Πυργετού Πυργετος    – Σαραγια Παντος Καλογριας  – Τατσινας
Καλαμπακας Μετεωρα  -Πηγη Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος  – Μαρκος
Καλυβιων Καλυβια  – Μεγαλοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας  – Αλεξοπουλος
Καστρακιου Καστρακι  – Κρ Βρύση Πετσας Μουστακας  – Μπαιρακταρης
Μπαλκουρας Δημητρα  – Φήκη Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Κωτουλας
ΑΕΤ   – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Αγ Μονη
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λόγγου Λόγγος   – Κρήνη Βουτσελας Μαργιωλης  – Γκογκινουδης

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Junior Α Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκούρας Δημητρα α  – ΑΟΤ 2011 Μαρκοπουλος
Πύλης Πορταικός  – ΑΟΤ Γκογκινουδης
Καλαμπακας 10:00 Μετεωρα α  – Ακαδημια 1 α Μουστακας
Πύργου 10:00 Πύργος  – Βαλτινό Κατσογιαννος
Πυργετού Πυργετός  – Πηγη β Τουλουμης
Junior Β Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Σαραγια 3-0
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1  β  – Νεοχωρι Νταλουκας
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Δημητρα β Μουστακας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πηγη  α Λεωνιδας
Football factory Ajax Trikala – Πετρωτό Καπερωνης
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Χρυσομηλια Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Αποστολου
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Θεόπετρας Κοντινος Σταφυλας   – Μπαλας
Βυτουμα Βυτουμα  – Πρίνους Ζησης Βουτσελας  – Καψουρας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Φωτεινό Παντος Πρεβεντας  – Καλογριας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Ελευθεροχωρι Κουτσαγιας Πετσας   – Παπαγεωργοπουλος
Λεπτοκαρυας Τυμφαιος  – Δενδροχωρι Ανδριοπουλος Τατσινας  – Θανασουλας
Πιαλείας Πιαλεία  – Ροπωτό Μανασης Κ Ροτσας   – Κυραντζουλης
Κεφαλ/σου Κεφαλόβρυσο  – Λυγαρια Λεωνιδας Μαρκος  – Μπαιρακταρης
Φιλύρα  – Φωτάδα 3-0
Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πορταικός Λεωνιδας Σ Κωτουλας   – Αλεξοπουλος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Μουριας Ακ Αμπελακιων- Τζουρτζια Μαρκος Καπερωνης  – Κατσογιαννος
Γλύνους Γλύνος  – Ακαδημια 1 Κοντινος Πρεβεντας   – Καλογριας
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Ταξιάρχες Βουτσελας Ρατζας   – Μαργιωλης
Πύργου Πύργος   – Ζάρκο Κουτσαγιας Σταφυλας  – Μπαλας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Πετρωτό Πετσας Παπαγεωργοπουλος  – Ζησης
Ριζαριου Ριζαριο  – Αρδάνι Μπαιρακταρης Μουστακας  – Γκογκινουδης
Καρυες   – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Αγ Κυριακή

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here