Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (2/3-12)

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ    02– 12 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    – Πηγη Μανασης Γκογκινουδης  – Καπερωνης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Δημητρα  β Βουτσελας Κατσογιαννος  – Τουλουμης
Φαρκαδονας Πετρωτό- Ακ Αμπελακιων Σταφυλας Μαρκοπουλος – Θανασουλας
Λογγακιου Δήμητρα α  – Φήκη Ζησης Μαργιωλης  – Ράτζας
Κρηνης Νεοχωρι   – Μετεωρα  α Μουστακας Αποστολου  – Μπαλας
Κηπακιου ΑΟΤ   – Μετεωρα  β Πετσας Παπαγεωργοπουλος -Κυραντζουλης
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Γριζάνο Μανασης Κ Λεωνιδας  Σ  – Βουτσελας
Καστρακίου Καστράκι   – Δημητρα Δουλοπουλος Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Φήκη Αρετοπουλος Κωτουλας   – Μπαλας Χ
Καλυβίων Καλύβια   – Πορταικός Κουτσαγιας Σταφυλας    – Ζησης
Διαβας Μετεωρα  – Κρ Βρύση Πετσας Μανασης Μ-Παπαγεωργοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – Μεγαλοχωρι Γρατσανης Κυραντζουλης  – Τοτης
Μπάρας Αχιλλέας  – Πηγη Κοντινος Ανδριοπουλος  – Καλογριας
  Δροσερό  – Σαραγια 0-3  
  Ρεπό : ΑΕΤ    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπελετσίου Μπελετσι   – Διαλεκτό Μαργιωλης Ζιουτος    – Πλατσκοβιτς
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κηπακίου Κηπάκι   -Παλ/ργος Μουστακας Ροτσας    – Μακρης
Αποστόλων Απόστολοι  – Λεπτοκαρυα Γκογκινουδης Πρεβεντας   – Ράτζας
       
       

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ     03 – 12 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ   ΩΡΑ  11:00
Βαλτινού Βαλτινό – Πύργος Γκογκινουδης  
Λιλης  10:00 Φήκη     – Δημητρα  α Γκογκινουδης  
Κηπακίου  10:00 ΑΟΤ α    – Πηγη   α Μουστακας  
Καλαμπακας Μετεωρα   α  – Πορταικός Κατσογιαννος  
  Ρεπό : Απόστολοι    
       
  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ   ΩΡΑ  11:00
Πυργετού 9:30 Πυργετός    – Μετεωρα  β Αποστολου  
Μπαλκούρας Μεγαλ/ρι   – Πετρωτό Μαρκοπουλος  
Κηπακίου ΑΟΤ  β  – Πηγη  β Μουστακας  
Εγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Δημητρα  β Θανασουλας  
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Ακαδημια  1 Αποστολου  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλαιοπυργου Διαμάντι   – Βασιλική Μαργιωλης Καπερωνης Ν  – Τουλουμης
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Λόγγος Πετσας Αλεξοπουλος   – Τατσινας
Πύργου Πύργος   – Ριζαριό Μανασης Κ Μπαλας  Χ  – Ράτζας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αρδάνι Κοντινος Μπαλας Ι  – Καλογριας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Πετρωτό Λεωνιδας Σ Λεωνιδας Κ – Παπαγεωργοπουλος
Γλύνους Γλύνος  – Ζάρκο Κουτσαγιας Νταλουκας   – Βουτσελας
Μουριάς Ακ Αμπελακιων – Ταξιάρχες Δουλοπουλος Κωτουλας   – Σταφυλας
Κρήνης Κρηνη   – Ακαδημια 1 Ζησης Κυραντζουλης  – Καψουρας
  Ασπροκλησια  – Τζουρτζια 0-3  
  Ρεπό : Καρυες    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Φιλύρας Φιλύρα    – Αγιοφυλλο Βουτσελας Γκογκινουδης   – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   – Κεφαλ/σο Κοντινος Μπαλας Χ  – Κυραντζουλης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Λυγαρια Πετσας Καπερωνης Ν  – Κατσογιαννος
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Ροπωτό Ζησης Μαργιωλης   – Μαρκοπουλος
Βυτουμα Βυτουμας   – Δενδροχωρι Σταφυλας Τατσινας   – Τουλουμης
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Ελευθ/ρι Μανασης Κ Νταλουκας   – Κωτουλας
Σαρακινας Χρυσομηλια  – Φωτεινό Αλεξοπουλος Αποστολου  – Ράτζας
Πρίνους Πρίνος  – Θεόπετρα Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Καψουρας
  Κεφαλ/κος  – Φωτάδα 3-0  
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λιλής Λιλή  – Ανταλλάξιμα Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης  – Θανασουλας
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιοπυργου Ακ Τρικαλων  – Αστερας Μουστακας Ροτσας   – Μακρης
       

 

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here