Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (4-5/11)

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

Ανακoινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ    04– 11 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Ajax Trikala Μουστακας Γ Τουλουμης   – Κυραντζουλης
Κηπακιου ΑΟΤ    – Δημητρα α Πετσας Σ Παπαγεωργοπουλος  – Μαργιωλης
Καλαμπακας βοηθ Μετεωρα  β  – Πετρωτό Γκογκινουδης Κατσογιαννος  – Μπαλας Ι
Διάβας Μετεωρα α  – Ακαδημια 1 Μανασης Μ Καπερωνης  – Τοτης
Φήκης Φηκη      – Πύργος Ζησης Β Ρατζας   – Θανασουλας
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Ακ Αμπελακιων Σταφυλας Κ Μαρκοπουλος  – Αποστολου
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Διάβας Μετεωρα   – Γριζάνο Πετσας Σ Ανδριοπουλος   – Μουστακας
Κηπακιου ΑΕΤ     – Καλύβια Κουτσαγιας Γ Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Πυργετού Πυργετός  – Αγ Μονη Κοντινος Ε Νταλουκας Θ  – Τζανης Ν
Μπαρας Αχιλλεας  – Καστράκι Δουλοπουλος Ε Αλεξοπουλος Χ  – Σταφυλας Κ
Σαραγιων Σαραγια  – Οικουμενιος Λεωνιδας Σ Ζησης  Β  – Μπαιρακταρης
Πηγης Πηγη     – Φήκη Μανασης Κ Κωτουλας Π – Παπαγεωργοπουλος  Π
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχωρι  – Πορταικός Παντος Β Λεωνιδας Κ  – Βουτσελας Κ
Δροσερό  – Δημητρα 0-3
Ρεπό : Κρ Βρύση

ΚΥΡΙΑΚΗ     05 – 11 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό Α Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βαλτινου Βαλτινό   – Ajax Trikala    Μαργιωλης
Μπαλκούρας Δημητρα α  – Πορταικός Μαρκοπουλος
Βοηθ Πυργου Πύργος   – Απόστολοι Γκογκινουδης
Κηπακιου  10:00 ΑΟΤ  α – Μετεωρα α Μουστακας
Ρεπό : Φηκη
Προπαιδικό Β Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετου 9:30 Πυργετός  – Δημητρα  β Γκογκινουδης
Σαραγιων Πηγη β   – Ακαδημια 1 Καπερωνης
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Μεγαλοχωρι Τουλουμης
Κηπακίου ΑΟΤ  β  – Πετρωτό Μουστακας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Αγ Μονη Κατσογιαννος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Γλύνους Γλύνος   – Λόγγος 2012 Κουτσαγιας Γ Βουτσελας   – Καλογριας
Καρυων Καρυες  – Κεραμίδι Ζησης Β Ρατζας    – Κυραντζουλης
Μουριας Ακ Αμπελακιων-Αγ Κυριακή Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Θανασουλας
Κρήνης Κρήνη   – Πύργος Λεωνιδας Σ Μανασης Μ  – Σταφυλας
Ραξας Τζουρτζια  – Παραληθαίοι Κοντινος Ε Τζανης   – Αποστολου
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Αρδάνι Πετσας Σ Καψουρας   – Ροτσας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πετρωτό Δουλοπουλος Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Ασπροκλησια  – Ριζαριό 0-3
Ρεπό : Ζαρκο
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Αγιοφυλλο Κουτσαγιας Γ Γκογκινουδης  – Καλογριας
Βυτουμας Βυτουμας   – Κεφαλ/κος Μανασης K Αλεξοπουλος  – Μπαιρακταρης
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Τυμφαίος Βουτσελας  Κ Λεωνιδας Κ  – Αποστολου
Σαρακινας Χρυσομηλια  – Πιαλεία Πετσας Σ Μανασης Μ  – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Φιλύρα Κοντινος  Ε Νταλουκας   – Κωτουλας
Πρίνους Πρίνος   – Κεφαλ/σο Λεωνιδας Σ Τζανης   – Ράτζας
Φωτεινου Φωτεινό   – Λυγαρια Ανδριοπουλος Μουστακας   – Μαργιωλης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Ροπωτό Ζήσης Β Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Ελευθ/ρι  – Φωτάδα 3-0

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here