Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου (11/12-11)

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου.

ΣΑΒΒΑΤΟ    11– 11 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Πηγης Πηγη   – Δημητρα   α Ζησης Μαργιωλης   – Μπαλας Ι
Φαρκαδόνας Πετρωτό – Νεοχωρι Μουστακας Γκογκινουδης – Τουλουμης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – ΑΟΤ Βουτσελας Ράτζας   – Μαρκοπουλος
Μεγαλοχωριου Δημητρα β – Μετεωρα α Πετσας Παπαγεωργοπουλος   – Κυραντζουλης
Μουριας Ακ Αμπελακιων – Φηκη Αποστολου Κατσογιαννος – Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Γριζανου Γριζανο   – Καλυβια Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη – Μετεωρα Κουτσαγιας Γ Σταφυλας   – Μπαλας Χ
Καστρακίου Καστράκι – ΑΕΤ Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Μπαιρακταρης
Οικουμενιου Οικουμενιος – Πυργετός Δουλοπουλος Αλεξοπουλος   – Μουστακας
Μπαλκουρας Δημητρα – Αχιλλέας Λεωνιδας Σ Μανασης Μ – Ζησης
Φήκης Φήκη     – Σαραγια Κοντινος Βουτσελας – Καλογριας
Διάβας Κρ Βρύση – Πηγη Αρετοπουλος Νταλουκας   – Τζανης
Πορταικος – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Μεγαλοχωρι

ΚΥΡΙΑΚΗ    12 – 11 – 2017

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR ΩΡΑ 11:00
Μπαλκούρας 10:30 Δημητρα α – Μετεωρα α Καπερωνης
Βοηθ Πυργου 10:00 Πύργος   – Πορταικός Μουστακας
Πυργετου Πυργετός   – ΑΟΤ 2011 Τουλουμης
Σαραγιων Πηγη β – ΑΟΤ Γκογκινουδης
Βαλτινού Βαλτινό   – Ακαδημια 1 α Αποστολου
JUNIOR ΩΡΑ 11:00
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακίων – Μετεωρα β Θανασουλας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Ακαδημια 1 β Μαρκοπουλος
Βοηθ Πυργου Πύργος β – Νεοχωρι Μουστακας
Πηγης Πηγη α – Δημητρα β Μαργιωλης
Καρυες   – Σαραγια 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Κεφαλ/κος Πετσας Σ Μπαλας Ι – Πρεβεντας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Παλαιομ/ρο Λεωνιδας Σ Ρατζας   – Μακρης
Πιαλείας Πιαλεία – Βυτουμας Ανδριοπουλος Ζησης   – Καλογριας
Φιλύρας Φιλύρα   – Ασπροβαλτος Μανασης Κ Μπαλας Χ – Αλεξοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Χρυσομηλια Κοντινος Παπαγεωργοπουλος   – Βουτσελας
Λυγαριας Λυγαρια – Θεόπετρα Δουλοπουλος Μπαιρακταρης – Κυραντζουλης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό – Φωτεινό Κουτσαγιας Καψουρας   – Κατσογιαννος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Ελευθεροχωρι Αρετοπουλος Μανασης Μ – Σταφυλας
Φωτάδα – Πρίνος 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λόγγου Λόγγος   – Κεραμιδι Μανασης Κ Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Γλύνος Λεωνιδας Σ Μανασης Μ – Καλογριας
Πύργου Πύργος – Καρυες Κοντινος Μπαλας Χ – Παπαγεωργοπουλος
Ριζωματος Παραληθαίοι – Ακ Αμπελακιων Πετσας Σ Μαργιωλης – Καψουρας
Ριζαριου Ριζαριό – Κρήνη Ζησης Μπαιρακταρης – Κυραντζουλης
Αρδανίου Αρδάνι – Τζουρτζια Κουτσαγιας Μουστακας   – Τουλουμης
Ζάρκου Ζάρκο – Ακαδημια 1 Βουτσελας Γκογκινουδης – Καπερωνης Ν
Πετρωτού Πετρωτο – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Ταξιάρχες

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here