Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ    03– 02 – 2018

20η

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Σκόρ
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πηγης Πηγη   – Μετεωρα β Βουτσελας Ρατζας     – Μαρκοπουλος
Κηπακιου ΑΟΤ   – Μετεωρα α Μουστακας Γκογκινουδης  – Θανασουλας
Λογγακίου Δημητρα α  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Παπαγεωργοπουλος  – Κυρατζουλης
Κηπακιου 10:30 Πύργος   – Ακαδημια 1 Σταφυλας Μαργιωλης  – Τουλουμης
Νεοχωρι  – Φηκη 3-0
Πετρωτό  – Δημητρα β 0-3
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη   – Σαραγια Πετσας Βουτσελας    – Παφης
Μεγλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Αχιλλέας Μανουρας Λεωνιδας Κ   – Ζησης
Διάβας Κρ Βρύση  – ΑΕΤ Κουτσαγιας Αλεξοπουλος   – Μπαιρακταρης
Πύλης Πορταικός  – Μετεωρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Σταφυλάς
Φήκης Φήκη  – Καλύβια Δουλοπουλος Μπαλας    – Παπαγεωργοπουλος
Μπαλκούρας Δημητρα  – Αγ Μονη Μανασης Κ Ρατζας     – Καλογριας
Οικουμενιος Οικουμενιος  – Καστρακι Κοντινος Μανασης Μ  – Κυρατζουλης
Δροσερό  – Γριζάνο
Ρεπό : Πυργετός
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγάρχης Αν Μεγαρχης  – Μεγάρχη Μαργιωλης Τοτης   – Ροτσας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κηπακιου Κηπάκι   – Λεπτοκαρυα Μουστακας Καπερωνης Ν  – Αποστολου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 02 – 2018                20η

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Σκόρ
Προπαιδικο 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύλης  11:30 Πορταικός   – ΑΟΤ Γκογκινουδης
Πηγης 13:00 Πηγη  α  – Φηκη Κατσογιαννος
Β Πυργου 11:00 Πύργος  – Δημητρα α Παφης
Καλαμπακας 9:30 Μετεωρα α  – Απόστολοι Μουστακας
Ρεπό : Βαλτινό
Προπαιδικο 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού 9:30 Πυργετός   – Πετρωτό Παφης
Ακαδημιας 1 9:30 Ακαδημια  1 – Ακ Αμπελακιων Γκογκινουδης
Μπαλκουρας 9:30 Δημητρα β – ΑΟΤ β Μαργιωλης
Καλ/κας 11:00 Μετεωρα β  – Πηγη Μουστακας
Αγ Μονης 11:00 Αγ Μονη  – Μεγαλοχωρι Μαργιωλης
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πρίνους Πρινος   – Αγιοφυλλο Ζησης Μπαλας  Χ  – Τοτης
Φωτεινού Φωτεινό  – Θεόπετρα Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης  – Καπερωνης Ν
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Χρυσομηλια Μανασης Κ Αλεξοπουλος  –  Αποστόλου
Δενδρ/ριου Δενδροχωρι  – Ασπροβαλτος Βουτσελας Λεωνιδας Κ  – Καλογριας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Βυτουμας Κοντινος Πετσας   – Παπαγεωργοπουλος
Λυγαριας Λυγαρια  – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Μανασης Μ  -Καψουρας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Τυμφαίος Δουλοπουλος Νταλουκας   – Τουλουμης
Φιλύρας Φιλύρα  – Πιαλεία Λεωνιδας Σ Κυρατζουλης  – Ράτζας
Φωτάδα  – Παλαιομ/ρο 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Κυριακής Ακαδημια  1  – Τζουρτζια Βουτσελας Ρατζας  -Γκογκινουδης
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Κρήνη Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος  – Κυρατζουλης
Ζάρκου Ζάρκο  – Καρυες Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Πετρωτού Πετρωτό  – Γλύνος Κοντινος Μανασης Μ  – Μπαιρακταρης
Αρδανίου Αρδάνι  – Κεραμίδι Ζησης Κατσογιαννος  – Τουλουμης
Ριζαριού Ριζαριο  – Αγ Κυριακή Πετσας Καλογριας  – Καψουρας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Πύργος Μανασης Λεωνιδας Κ  – Αλεξοπουλος
Ασπροκλησια  – Λόγγος 0-3
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλ/ργου Διαμαντι   – Απόστολοι Μαργιωλης Αποστολου  – Καπερωνης Ν
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Παλαιοπυργος Μουστακας Ροτσας    – Τοτης

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here