Ο Μπεκιάρης στο Διγενής Νεοχωρίου- Ρήγας Φεραίος

Δείτε τους διαιτητές των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής για την αγωνιστική δράση της Κυριακής 12/11

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

Αναλυτικά

1ος όμιλος

Ελπίδα Σκουτάρεως – ΑΕ Διδυμοτείχου
Διαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

ΑΟ Καβάλας – Δόξα Προσκυνητών
Διαιτητής: Χορζόγλου (Δράμας)
Βοηθοί: Παστιάδης, Χασιώτης (Δράμας)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Γκοντόλιας (Ξάνθης)

Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Διαιτητής: Ψωμόπουλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Κουκούμης, Καρασαβαΐδης (Καβάλας)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μεταξιώτης, Κωνσταντίνο (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Δανδαλίδης, Γκιόση (Θράκης)

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Διαιτητής: Γκουγκούδης (Σερρών)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Σουλίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Βογδόπουλος, Εμμανουήλ (Κοζάνης)

Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Αγγελούλης (Λάρισας)
Βοηθοί: Πατέτσος, Τσαπράζης (Λάρισας)

ΑΣΦ Αλεξάνδρεια – Κιλκισιακός
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Καμπανιακός – Νάουσα
Διαιτητής: Μέγας (Νάουσα)
Βοηθοί: Θεοδώρου, Βρούζος (Πιερίας)

Ηρακλής – Μακεδονικός Νεάπολης
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δέλλιος, Δεμερτζής (Ημαθίας)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Τσιαουσίδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μποζατζίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Τέγος (Γρεβενών)

Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου
Διαιτητής: Παυλίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Γιώτης, Λιόντος (Ηπείρου)

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Τσάντας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Διαιτητής: Σιδερίδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πρεσπάρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραπόταμου
Διαιτητής: Κωστούλας (Άρτας)
Βοηθοί: Κοττορός (Ηπείρου), Μάνος (Άρτας)

4ος όμιλος

ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Λιτοσελίδης (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσιτσανούδης (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Νιάκας (Λάρισας)

ΓΣ Αλμυρός – Αχιλλέας Φαρσάλων
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανούρας, Τζάνης (Τρικάλων)

Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Τσώνης, Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας)

Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ?νίας)
Βοηθοί: Κακατσίδης, Γαλανόπουλος (Αιτ/νίας)

5ος όμιλος

Λεωνίδιο – Τσικλητήρας Πύλου
Διαιτητής: Καλογεράκος (Ζακύνθου)
Βοηθοί: Λιάπης, Καραμέρος (Ηλείας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή
Διαιτητής: Γκριτζιέπης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Θεοδ ωρόπουλος, Κρεπετσάνης (ΚΟρινθίας)

Καλαμάτα – Ζάκυνθος 1961
Διαιτητής: Λιάρος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Ροζάκης, Ισακοβ (Λακωνίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Παλληξουριακός
Διαιτητής: Τουρλουμούσης (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Αδαμόπουλος, Καρβούνης (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

6ος όμιλος

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Προοδευτική Νεολαία
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Ματσούκας, Κολιάκος (Αθηνών)

Ασπρόπυργος – ΓΑΣ Ιάλυσος
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Χόικας (Αν. Αττικής)

Πέλοπας Κιάτου – ΑΣ Ρόδου
Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Καντανολέων, ΝΤζουροπάνος (Δυτ. Αττικής)

Εθνικός – ΑΟ Λουτράκι
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Γούρνιας, Χριστόπουλος (Αν. Αττικής)

Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού
Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουφός, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

7ος όμιλος

Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Χαλδαίος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βαξεβάνης,Μαχαίρας (Αθηνων)

Ταμυναϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας
Διαιτητής: Φωτόπουλος (Αθηνών)
Βοηθοί: Καφρίτσας, Κοστούλας (Αθηνών)

Παναργειακός – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαϊας)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας)

Πανθηραϊκός ΑΟ – ΑΟ Χαλκίς
Διαιτητής: Καρυοφύλλης(Πειραιά)
Βοηθοί: Φαγκρίδας, Παγουρτζής (Πειραιά)

Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ.Αττικής)
Βοηθοί: Μουτάφης(Κυκλάδων),Νατσιόπουλος(Δυτ. Αττικής)

8ος όμιλος

Αιγάλεω – Ηρόδοτος
Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας)
Βοηθοί: Χατζηκαμαγιάννης,Δεχλας (Εύβοιας)

ΑΟ Παλαιόχωρας – Φωστήρας
Διαιτητής: Πετεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαραντονάκης, Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

ΑΟ Ερμής Ζωνιανών – ΑΕ Κηφισιάς
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί:Μαρούδης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΠΟ Ατσαλένιου
Διαιτητής: Αντωνίου(Ανατ.Αττικής)
Βοηθοί:Κόντα, Σπαρτάλης(Ανατ.Αττικής)

Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΕ Μυλοποτάμου
Διαιτητής: Μπαλαχούτης(Πειραιά)
Βοηθοί: Κεφαλιάκος, Καλορογιάννης (Πειραιά)

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here