Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου (10/11 Νοεμβρίου)

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ    10 – 11 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ  16   ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα    Β  – Οικουμενιος Κατσογιαννος Ρατζας     – Κουτσαγιας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Νεοχωρι Ντινος Καπερωνης  – Κωστηρας
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Δημητρα Α Τουλουμης Πλοκας  – Ποντικης
Πυργου Πυργος  – Μετεωρα Αποστολου Σακκας   – Σινδρος
  Ρεπό : Ακαδημια 1    
       
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα Β – Πορταικος Μουστακας  
       
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Πυλης Πορταικος   – Πηγη Λεωνιδας Σ Νταλουκας    – Κωτουλας
Φήκης Φηκη   – Σαραγια Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας
Κεφαλ/σου Κεφαλόβρυσο  – Κρ Βρύση Ζησης Ανδριοπουλος  – Αποστολου
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Μεγαλοχώρι Κοντινος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πυργος Κουτσαγιας Τουλουμης  – Παφης
Καστρακίου Καστράκι  – Αχιλλέας Πετσας Καλογριας  – Κατσογιαννος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Καλυβια Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Παπαγεωργοπουλος
  ΑΕΤ  – Πυργετός 0-3  
  Δημητρα   – Γλυνος 3-0  
       

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 11 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπάκι  – Λόγγος Κοντινος Παπαγεωργοπουλος- Τουλουμης
Πετρωτού Πετρωτό  – Ακαδημια 1 Σταφυλας Ρατζας     – Καψουρας
Κρήνης Κρήνη   – Βασιλική Λεωνιδας Σ Αποστολου   – Ντινος
Καρυων Καρυες   – Γριζάνο Πετσας Μανασης Μ  – Μπαλας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Παραληθαίοι Ζησης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριό  – Ακ Αμπελακιων Μανασης Κ Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Αρδανίου Αρδάνι  – Αστερας Κωτουλας Παφης   – Πλοκας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Ζάρκο Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Καλογριας
  Ρεπό : Αγ Κυριακή    
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βαλτινου Βαλτινό  – Φωτεινο Δουλοπουλος Ανδριοπουλος  – Αργυροπουλος
Παλαιομ/ρου Παλαιομαιομονάστηρο  – Δενδροχωρι Πετσας Ζησης   – Μπαλας Χ
Πιαλείας Πιαλεία  – Πρίνος Μανασης Κ Νταλουκας   – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Ροπωτό Κοντινος Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος
Περιστερας Τζουρτζια  – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Παφης
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Ένωση Δ/Μ Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
  Κεφαλοβρυσιακος  – Λυγαρια 0-3αα  
  Φιλύρα  – Γόμφοι 0-3αα  
  Ρεπό : Βυτουμας    
       
       
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 α  – Αγ Μονη Κωστηρας  
Football Factory Καρυες  – Μεγαλοχώρι Ντινος  
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Ακ Αμπελακιων Τουλουμης  
Μπαρας Αχιλλεας  – Πυργος  α Καπερωνης  
  Μετεωρα Α  – Δημητρα Α 0-3αα  
  Ρεπό : ΑΟ Τρικαλα    
       
       
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Ακαδημια 1 Β Σινδρος  
Πηγης Πηγη   – Βαλτινό Πλοκας  
Μπαλκουρας Δημητρα Β  – Πυργος Β Κουτσαγιας  
Πυργετού Πυργετός  – Συνοικία Σαραγιων Τατσιοπουλος  
       
       

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here