Οι διαιτησίες και το πρόγραμμα του ερασιτεχνικού (21-22/5)

https://www.facebook.com/pages/BarRouge/180114572034395

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ    21 – 05   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλίου ΑΟΤ  β    – Πυργετός Γκογκινουδης  
       
  Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Πύργος Πετσας Πλατσκοβιτς – Κυραντζουλης
       
  Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Λυγαριάς Λυγαριά    – Οικουμενιος Παντος Τατσινας    – Τασιοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα     – Πηγη Μισσας Κουρεντας  – Πρεβεντας
Μουριάς Δροσερό   – Αγ Μονη Γρατσανης Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Πιαλείας Πιαλεία    – Πρίνος Κοντινος Μουστακας  – Μαρκοπουλος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό    – Βυτουμα Δουλοπουλος Μπαλας    – Ζιουτος
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Νταλουκας  – Κωτουλας
Βαλτινού Ασπροβαλτος   – Αγιοφυλλο Βουτσελας Γκογκινουδης  – Αποστολου
Γόμφων Γόμφοι   – Χρυσομηλια Μαρκος Κατσογιαννος – Καπερωνης Ν
  Ρεπο: Ασπροκλησια    
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Παλαιοπύργου Διαμάντι   – Κεραμίδι Αβρααμ Καραγκουνης  – Καρατζας
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Πηνειάδα Χιωτης Ζησης    – Μπαιρακταρης
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ   22.05.2016
  JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος   – ΑΕΤ Ζιουτος  
Πύλης Πορταικός  – Δημητρα  α Μπαλας  
Εγκ. Ακαδημιας Καλύβια  – Μετεωρα  β Κατσογιαννος  
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Πηγη Πλατσκοβιτς  
       
  Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Κρήνης Κρήνη     – Αρδάνι Χιωτης Τασιοπουλος   – Πρεβεντας
Ράξας Τζουρτζια   – Μεγαλοχωρι Κοντινος Νταλουκας   – Κουρεντας
Καρυων Καρυες   – Αγ Κυριακή Ζησης Μπαλας  Χ – Κυραντζουλης
Ριζαριου Ριζαριό   – Ζάρκο Μπαιρακταρης Γκογκινουδης  – Καπερωνης Γ
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Λόγγος 2012 Βουτσελας Αποστολου  – Κατσογιαννος
Παλαιοπυργου Αστερας  – Αχιλλέας Μισσας Κωτουλας  – Αλεξοπουλος
Καλυβίων Καλύβια   – Χρυσαυγη Πετσας Μαρκοπουλος  – Ρατζας
  Ρεπό : Γλύνος    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Μεγάρχης Αν. Μεγάρχης – Παλαιομ/ρο Αβρααμ Ποζογλου  – Καπνισης
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Βασιλικής Βασιλική   – Κηπάκι Παντος Τατσινας   – Μαρκος
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Μανωλης  – Καπερωνης Ν
Φωτεινού Φωτεινό    – Διαλεχτό Μουστακας Διβανε  – Σταματουκος
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Ρογγίων Καλαμάκι  – Πετρόπορος Δουλοπουλος Πασσης  – Καραγκουνης

 

 

 

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here