Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (19/20-5)

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ   19– 05 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό 1ος Ομιλος
Αποστόλων 11:00 Απόστολοι   – Πορταικός Τουλουμης  
Καλαμπακας 10:30 Μετεωρα α – Δημητρα α Μουστακας  
Κηπακίου 11:30 ΑΟΤ α – Πύργος Παπαγεωργοπουλος  
Βαλτινού 11:00 Βαλτινό – Φήκη Αποστολου  
  Ρεπό : Πηγη α    
       
       
  Προπαιδικό 2ος Ομιλος
Μπαλκούρας 10:00 Μεγαλ/ρι – Ακαδημια 1 Σταφυλας  
Φαρκαδόνας 10:00 Πετρωτό – Δημητρα β Κατσογιαννος  
Αγ Μονης 11:00 Αγ Μονη – Πηγη β Καπερωνης  
Πυργετού 10:00 Πυργετός – ΑΟΤ β Βουτσελας  
  Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β 3-0  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 17:00
Διάβας Κρ Βρύση – Μεγαλ/ρι Κουτσαγιας Ρατζας     – Καπερωνης
Πύλης Πορταικός – Πηγη Μανασης Κ Νταλουκας – Αλεξοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα – Σαραγια Κοντινος Βουτσελας – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Αχιλλέας Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Καστρακίου Καστράκι – Πυργετός Πετσας Αποστολου – Μαρκοπουλος
Πηγης Αγ Μονη – ΑΕΤ Δουλοπουλος Μπαιρακταρης – Τοτης
Καλυβίων Καλύβια – Μετεωρα Ζησης Μπαλας Χ – Τατσινας
  Φήκη – Δροσερό 3-0  
  Ρεπό : Γριζάνο    
       
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Μεγάρχης Αν Μεγάρχης – Λιλή Μουστακας Κυρατζουλης – Μαργιωλης
       
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Βασιλικη Παφης Κατσογιαννος – Τουλουμης
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα -Ακ.Τρικαλων Ανδριοπουλος Μπαλας Ι – Θανασουλας
       
       

 

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων  ΚΥΡΙΑΚΗ   20 – 05 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Junior 1ος Ομιλος  
Κηπακίου 11:00 ΑΟΤ   – Μετεωρα α Καπερωνης  
Ακαδημιας 10:00 Ακαδημια 1 α – Πυργος α Μουστακας  
Βαλτινού 11:00 Βαλτινό – Πυργετός Τουλουμης  
Μπαλκούρας 11:30 Δημητρα α – Πηγη β Παφης  
  ΑΟΤ 2011 – Πορταικος 0-3  
       
       
  Junior 2ος Ομιλος  
Νεοχωριου 11:00 Νεοχωρι – Μετεωρα β Αποστολου  
Μπαλκουρας 10:00 Δημητρα β – Αγ Μονη Παφης  
Πηγης 09:30 Πηγη α – Καρυες Κατσογιαννος  
Αγ Γεωργίου 11:30 Ακ Αμπελακιων – Πυργος β Ρατζας  
  Σαραγια – Ακαδημια 1 β 0-3  
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Παλαιομ/ρου Ροπωτό – Ελευθ/ρι Μανασης Κ Νταλουκας – Μπαλας Χ
Λυγαριάς Λυγαρια – Πρίνος Κοντινος Σταφυλας   – Παπαγεωργοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Θεόπετρα Λεωνιδας Αλεξοπουλος – Αργυροπουλος
Πιαλείας Πιαλεία – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Ζησης   – Καψουρας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Βυτουμας Βουτσελας Τατσινας   – Σακκας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Παλαιομ/ρο Δουλοπουλος Πετσας   – Μπαιρακταρης
  Δενδρ/ρι – Αγιοφυλλο 3-0  
  Φωτάδα – Φωτεινό 0-3  
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Ζάρκου Ζάρκο   – Ταξιάρχες Πετσας Αποστολου   – Κατσογιαννος
Πετρωτού Πετρωτό – Ακαδημια 1 Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης – Αβρααμ Β
Ριζαριου Ριζαριο – Τζουρτζια Μανασης Κ Νταλουκας – Καψουρας
Ριζωματος Παραληθαίοι – Κρήνη Ζησης Παφης   – Πλοκας
Πύργου Πύργος – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Μπαλας Χ – Τοτης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Καρυες Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος – Καλογριας
Κεραμιδίου Κεραμίδι – Γλύνος Κοντινος Παπαγεωργοπουλος – Βουτσελας
  Αρδανι – Ασπροκλησια 3-0  
  Ρεπό : Λόγγος    
       
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Διαλεχτού Διαλεχτό – Ανταλλάξιμα Μουστακας Κυρατζουλης   – Μαργιωλης
       
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Παλ/ργου Αστερας – Παλ/ργος Σταφυλας Καπερωνης   – Τουλουμης
     

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here