Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (20/21-10)

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ    20 – 10 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακιων – Δημητρα α Μπαλας Κατσογιαννος – Καπερωνης
Μπαλκούρας Μεγαλ/ρι  – ΑΟΤ Αποστολου Κουτσαγιας  – Κωστηρας
  Πετρωτό   – Αχιλλέας Τρικαλων 3-0  
  Ρεπό : Ακαδημια 1    
       
       
  Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Πύργος  – Δημητρα β Μαργιωλης Πλοκας  – Τζιοτζιος
Βαλτινού Βαλτινό  – Πορταικός Τουλουμης Ποντικης  – Σακκας
Πυργετού Πυργετός  – ΑΕΤ Ντινος Σινδρος  – Τατσιοπουλος
  Αγ Μονη  – Μετεωρα 0-3  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:00
Πηγης Πηγη   – Νεοχωρι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Σταφυλας
Φήκης Φήκη  – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος  – Αλεξοπουλος
Πύλης Πορταικός  – Καστράκι Κοντινος Κατσογιαννος  – Αποστολου
Σαραγιων Σαραγια  – Αγ Μονη Πετσας Λεωνιδας Κ  – Μανασης Μ
Διάβας Κρ Βρύση  – Δημητρα Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Πλοκας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Γλύνος Κωτουλας Ντινος  – Καπερωνης
Πυργετού Πυργετός  – Καλύβια Ζησης Τουλουμης  – Καλογριας
Πύργου Πύργος  – Αχιλλέας Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Παφης
  Κεφαλ/σο  – ΑΕΤ 3-0  
       

 ΚΥΡΙΑΚΗ    21 – 10 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπάκι  – Βασιλική Πετσας Λεωνιδας Κ  – Παφης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Γριζάνο Αλεξοπουλος Ανδριοπουλος  – Καλογριας
Λόγγου Λόγγος 2012  – Παραληθαίοι Μανασης Κ Νταλουκας  – Κωτουλας
Πετρωτού Πετρωτό  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Παπαγεωργοπουλος  – Καπερωνης
Κρήνης Κρήνη  – Αστερας Σταφυλας Ρατζας   – Αργυροπουλος
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Ζάρκο Δουλοπουλος Αποστολου  – Κατσογιαννος
Ριζαριου Ριζαριο  – Οικουμενιος Κουτσαγιας Μπαλας Χ  – Μανασης Μ
Αρδανίου Αρδάνι  – Αγ Κυριακή Κοντινος Μαργιωλης  – Τζιοτζιος
  Ρεπό : Καρυες    
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Βαλτινού Βαλτινό  – Γόμφοι Κωτουλας Παφης   – Ράτζας
Λυγαριας Λυγαρια  – Δενδροχωρι Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Αλεξοπουλος
Φωτεινού Φωτεινό  – Πρινος Ζησης Μαργιωλης  – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία  – Δροσερό Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Χρυσομηλια Πετσας Νταλουκας  – Μανασης Μ
Περιστερας Τζουρτζια  – Βυτουμας Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος  – Αποστολου
  Κεφαλ/κος  – Ροπωτό 0-3  
  Φιλύρα  – Ασπροβαλτος 0-3  
  Ρεπό : Παλαιομ/ρο    
       
       
  Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – ΑΟΤ Σινδρος  
Μπαλκουρας Δημητρα α – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας  
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 α – Νεοχωρι Κωστηρας  
Football factory Καρυες  – Πύργος Τατσιοπουλος  
  Μετεωραα  – Μεγαλ/ρι 0-3  
  Ρεπό :Αχιλλέας Τρικαλων    
       
  Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πηγη Ντινος  
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Πυργος β Τουλουμης  
Μπαρας Ακαδημια 1 β  – Πορταικός Πλοκας  
Σαραγιων Σαραγια 2017  –  Βαλτινό Τζιοτζιος  
Πυργετού Πυργετός  – Δημητρα β Καπερωνης  

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here