Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (31-3/1-4)

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος.

ΣΑΒΒΑΤΟ   31– 03 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Πηγης Πηγη     – Ακ Αμπελακιων Ζησης Καπερωνης – Τουλουμης
Καλαμπακας Μετεωρα α – Πύργος Μανασης Κυρατζουλης – Αποστολου
Διαβας Μετεωρα β – Ακαδημια 1 Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος -Κατσογιαννος
Κρηνης Νεοχωρι   – Δημητρα α Μουστακας Βουτσελας – Μπαλας Ι
  Φήκη   – Δημητρα β 0-3  
  ΑΟΤ   – Πετρωτό 3-0  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:00
Καστρακίου Καστρακι   – Γριζανο Δουλοπουλος Ρατζας   – Κατσογιαννος
Αγ Μονης Αγ Μονη – Οικουμενιος Κοντινος Βουτσελας – Κυρατζουλης
Καλυβίων Καλύβια – Δημητρα Κουτσαγιας Αλεξοπουλος – Μπαιρακταρης
Καλαμπακας Μετεωρα – Φήκη Μανασης Κ Νταλουκας – Λεωνιδας Κ
Κηπακίου ΑΕΤ     – Πορταικός Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – Κρ Βρύση Πετσας Μανασης Μ – Καλογριας
Σαραγίων Σαραγια – Μεγαλοχωρι Ζησης Μπαλας Χ – Παφης
  Δροσερό – Πηγη 0-3  
  Ρεπό : Αχιλλέας    
       
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος  
Μεγάρχης Αν. Μεγάρχης – Ανταλλάξιμα Μουστακας Ροτσας   – Θανασουλας
       

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   01 – 04 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  J u n i o r 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Μπαλκούρας Δημητρα α   – Πορταικός Κατσογιαννος  
Σαραγιων 11:15 Πηγη β – Βαλτινό Βουτσελας  
Πυργετού 9:30 Πυργετός – Ακαδημια 1 α Αποστολου  
Πυργου 9:30 Πύργος α – ΑΟΤ Παφης  
  Μετεωρα α -ΑΟΤ 2011 3-0  
       
  J u n i o r 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Γεωργίου 11:15 Ακ Αμπελακιων -Ακαδημια 1 β Καπερωνης  
Πυργου 11:15 Πύργος β – Πηγη α Παφης  
Factory9:30 Καρυες   – Δημητρα β Βουτσελας  
Αγ Μονης 11:55 Αγ Μονη – Νεοχωρι Αποστολου  
  Μετεωρα β – Σαραγια 3-0  
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Γόμφων Γόμφοι   – Λιλή Μουστακας Τατσινας   – Τοτης
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Φιλύρα Ανδριοπουλος Καλογριας – Τουλουμης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Κεφαλ/σο Πετσας Αλεξοπουλος – Καψουρας
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Λυγαρια Μανασης Κ Μπαλας Χ – Κυρατζουλης
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Ροπωτό Δουλοπουλος Λεωνιδας – Μπαιρακταρης
Σαρακινας Χρυσομηλια – Δενδροχωρι Ζησης Ρατζας   – Πρεβεντας
Θεόπετρας Θεόπετρα – Ελευθ/ρι Κοντινος Νταλουκας – Μανασης Μ
Πρίνους Πρίνος – Φωτεινό Κουτσαγιας Μαρκοπουλος – Μαργιωλης
  Πιαλεία – Αγιοφυλλο 3-0  
  Βυτουμας – Φωτάδα 3-0  
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Πύργου Πύργος   – Λόγγος Ζησης Μπαλας Χ – Καλογριας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Παραληθαιοι Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Κατσογιαννος
Κεραμιδιου Κεραμίδι – Ριζαριό Κουτσαγιας Πρεβεντας – Καπερωνης
Γλύνους Γλύνος – Αρδανι Μανασης Μ Μπαιρακταρης – Αποστολου
Καρυων Καρυες – Πετρωτό Βουτσελας Λεωνιδας Κ – Παφης
Μουριας Ακ Αμπελακιων – Ζάρκο Πετσας Τουλουμης – Καψουρας
Ράξας Τζουρτζια – Ταξιάρχες Κοντινος Κυρατζουλης – Ράτζας
  Ασπροκλησια – Ακαδημια 1 0-3  
  Ρεπό : Κρήνη    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Διαλεχτού Διαλεχτό – Μεγάρχη Μουστακας Μπαλας Ι – Ροτσας

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here