Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ    21– 04 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Ημιτελικά Παιδικό   ΩΡΑ  11:00
Πύργου Δημητρα  α -Ακαδημια 1 Ζησης Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης
Μπαλκουρας Πύργος  – Μετεωρα β Πετσας Σταφυλας   – Κατσογιαννος
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:30
Μπαλκούρας Δημητρα   – Γριζανο Πετσας Αλεξοπουλος  – Ζησης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Φήκη Κουτσαγιας Νταλουκας   – Κωτουλας
Καστρακίου Καστράκι  – Πορταικος Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος -Μπαιρακταρης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Κρ Βρύση Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Βουτσελας
Διαβας Μετεωρα   – Μεγαλοχωρι Γρατσανης Μπαλας Χ  – Παφης Χ
Κηπακίου ΑΕΤ  – Πηγη Κοντινος Καλογριας  – Μουστακας
Μπαρας Αχιλλεας  – Σαραγια Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
  Πυργετός  – Δροσερό 3-0  
  Ρεπό : Καλύβια    
       
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Λιλής Λιλη   – Βαλτινό Ανδριοπουλος Μπαλας  Ι  – Κυρατζουλης
       
       

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    22 – 04 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Junior 1ος Ομιλος  
Καλαμπακας 9:30 Μετεωρα α  – Δημητρα α Παφης  
Πυλης 09:30 Πορταικος  – Πυργος  α Αποστολου  
Κηπακίου 11:15 ΑΟΤ   – Πηγη β Τουλουμης  
Ακαδημιας  9:30 Ακαδημια 1 α  – Βαλτινό Μουστακας  
  ΑΟΤ 2011  – Πυργετός 0-3  
       
   Junior 2ος Ομιλος  
Καλαμπακας 10:30 Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων Παφης  
Ακαδημιας 11:00 Ακαδημια 1 β  – Αγ Μονης Μουστακας  
Νεοχωριου  11:30 Νεοχωρι  – Πυργος β Αποστολου  
Μπαλκουρας 9:45 Δημητρα β  – Πηγη  α Τουλουμης  
  Σαραγια  – Καρυες 0-3  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ργου Διαμαντι  – Παλ/ργος Μπαιρακταρης Τοτης   – Μπαλας Ι
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φιλύρας Φιλύρα   – Λυγαρια Μανασης Κ Ρατζας   – Καψουρας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Ροπωτό Βουτσελας Καλογριας   – Μαργιωλης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Δενδροχωρι Πετσας Μανασης Μ  – Κυρατζουλης
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Ελευθ/ρι Δουλοπουλος Νταλουκας  – Αλεξοπουλος
Βυτουμας Βυτουμα  – Φωτεινό Ζησης Κατσογιαννος  – Μαρκοπουλος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Πρίνος Κοντινος Παπαγεωργοπουλος  – Καπερωνης
Σαρακινας Χρυσομηλια  – Θεόπετρα Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Ροτσας
  Κεφαλ/σο – Αγιοφυλλο 3-0  
  Πιαλεία  – Φωτάδα 3-0  
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Ριζαριου Ριζαριο   – Λογγος Ζησης Αποστολου  – Μπαλας Ι
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Αρδάνι Παφης Μπαιρακταρης  – Μαρκοπουλος
Πύργου Πύργος  – Πετρωτό Πετσας Παπαγεωργοπουλος  – Τουλουμης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Ζάρκο Κουτσαγιας Μουστακας  – Καλογριας
Γλύνους Γλύνος  – Ταξιάρχες Κοντινος Νταλουκας  -Λεωνιδας Κ
Καρυων Καρυες  – Ακαδημια 1 Βουτσελας Κατσογιαννος  – Κυρατζουλης
Κρήνης Κρήνη  – Τζουρτζια Μανασης Κ Καπερωνης  – Ροτσας
  Ακ Αμπελακιων – Ασπρ/σια 3-0  
  Ρεπό : Κεραμίδι    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Μεγαρχης Μεγάρχη  – Ανταλλάξιμα Ανδριοπουλος Μαργιωλης  – Τοτης
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Αποστόλων Απόστολοι  – Πατουλια Μανασης Μ Πλατσκοβιτς  – Πρεβεντας
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Αστερας Αλεξοπουλος Ρατζας  – Καψουρας
       

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here