Οι διαιτητές του ερασιτεχνικού 25-26/11-Σέντρα στην Β’ ΕΠΣΤ

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτητές του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος για το Σαββατοκύριακο 25-26/11. Στην σέντρα θα βρεθούν και οι ομάδες της Β΄ΕΠΣΤ.

Σάββατο
Παιδικό Πρωτάθλημα ΩΡΑ 11:00
ΑΟΤ – Μετεωρα
Διαιτ: Αλεξοπουλος Ρουσι Α – Πρεβεντας
Ακ. Αμπελακιων Αγ Γεώργιος – Τυμφαίος
Διαιτ: Μουστακας Θανασουλας – Σκεντος
Δημητρα Α – Ακαδημια 1
Διαιτ: Μαργιωλης Καλογριας – Πλατσκοβιτς
Φήκη – ΑΕΤ
Διαιτ: Σταφυλας Ζησης – Μαρκος
Σαρακινα – Δημητρα Β
Διαιτ: Λεωνιδας Τασιοπουλος – Σπαλας
Μπελετσι Ακ Φλαμουλιου – Σαραγια
Διαιτ: Πετσας Καπερωνης – Δουλόπουλος
Ρεπό : Πύργος

Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:30
Σαραγια – Παραληθαίοι
Διαιτ: Βουτσελας Καπερωνης – Ρουσι Α
Κρ Βρύση – ΑΕΤ
Διαιτ: Αρετοπουλος Νιωτη – Νταλουκας
Περιστερα – Φήκη
Διαιτ: Κουτσαγιας Γαντζουλας – Μανασης
Σαρακίνα – Αμπελακια
Διαιτ: Δουλοπουλος Νικου – Σταφυλας
Αχιλλέας – Δήμητρα
Διαιτ: Μανασης Κωτουλας – Λεωνιδας Σ
Πορταικος – Καστράκι
Διαιτ: Μισσας Τσακνης – Τσιουλης
Φαρκαδόνα – Πύργος
Διαιτ: Παντος Ρουσι Φ – Ανδριοπουλος
Καλύβια – Μετεωρα
Διαιτ: Κοντινος Τζανης – Πελεκανος
Ρεπώ : Πυργετός

Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Άρης Αγ Μονης – Λεπτοκαρυα
Διαιτ: Αλεξοπουλος Δουλοπουλος Ευθ – Πετσας
Φωτεινό – Κεφαλ/σο
Διαιτ: Μαργιωλης Ζησης – Μαρκος
Βασιλικη – Θεόπετρα
Διαιτ: Ροτσας Καλογριας – Μανωλης

Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Παλ/ργος – Αγ Κυριακής
Διαιτ: Μουστακας Μπαλας – Σκεντος
Χρυσαυγή – Καλαμακι
Διαιτ: Μπαιρακταρης Τασιοπουλος – Καπερωνης Ν
Ακ Τρικαλων – Φανερωμενη
Διαιτ: Αβρααμ Σπαλας – Σκρετας

Κυριακή
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Ακαδημια 1 – Νεοχωρι
Διαιτ: Καλογριας
Φαρκαδόνα – Δήμητρα Α
Διαιτ: Αλεξοπουλος
ΑΕΤ – Πύργος Διαιτ: Μανωλης
Μετεωρα – ΑΟΤ
Διαιτ: Θανασουλας
Σαραγια – Μπελετσι Ακ Φλαμουλιου
Διαιτ: Τασιοπουλος
Δημητρα Β -Ακ Αμπελακιων Αγ Γεώργιος
Διαιτ: Πρεβεντας

Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπάκι – Διαμάντι
Διαιτ: Κουτσαγιας Γαντζουλας – Νικου
Λόγγος – Γλύνος
Διαιτ: Κοντινος Νταλουκας – Μανασης
Νεοχώρι – Οικουμενιος
Διαιτ: Δουλόπουλος Κωτουλας – Τζανης
Αρδάνι – Τζουρτζια
Διαιτ: Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Πετσας
Κρήνη – Καρυες
Διαιτ: Μισσας Ρουσι Φ – Τσακνης
Ριζαριό – Ταξιάρχες
Διαιτ: Βουτσελας Μπαιρακταρης – Μαργιωλης
Μεγαλ/ρι – Ζάρκο
Διαιτ: Μανασης Μουστακας – Καψουρας
Πετρωτό – Απόστολοι
Διαιτ: Καπερωνης Τσιουλης – Πλατσκοβιτς
Γριζάνο – Ράξα
Διαιτ: Παντος Ρουσι Α – Αβρααμ

Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Κεφαλ/κος – Ένωση Δ/Μ
Διαιτ: Καπερωνης Μανασης – Καλογριας
Πηγη – Γοργογυρι
Διαιτ: Δουλοπουλος Τσακνης – Νικου
Πρίνος – Ανταλλάξιμα
Διαιτ: Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος – Πρεβεντας
Βυτουμας – Χρυσομηλιά
Διαιτ: Μισσας Σταφυλας – Καψουρας
Πανχασιακος – Λυγαρια
Διαιτ: Λεωνιδας Καπερωνης Ν- Πλατσκοβιτς
Φιλύρα – Φωτάδα
Διαιτ: Κουτσαγιας Δουλοπουλος – Μανωλης
Πιαλεία – Ελευθ/ρι
Διαιτ: Κοντινος Νταλουκας – Τζανης
Πρόδρομος – Ασπροκλησια
Διαιτ: Παντος Κωτουλας – Τσιουλης
Δενδροχωρι – Τυμφαιος
Διαιτ: Μανασης Βουτσελας – Ρουσι Φ

Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Πλάτανος – Αγιοφυλλο
Διαιτ: Μαργιωλης Σκαρμουτσος Ε – Καταβουτας
Αγ Γεωργιος – Διαλεχτό
Διαιτ: Ροτσας Σπαλας – Σκεντος

Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Πηνειαδα – Πατουλια
Διαιτ: Αβρααμ Σκαρμουτσος – Σκρετας
Αστερας – Πετροπορος
Διαιτ: Μουστακας Πουλιανιτης – Μπαλας

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here