Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής – Ίκαροι και Καλαμπάκα σε θέση μάχης

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος του 3ου ομίλου για την Γ’ Εθνική και οι Ίκαροι με την Καλαμπάκα έμαθαν την φετινή τους πορεία στη σεζόν. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική – 14/10/18
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
Ρεπό: ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
Ρεπό: ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

8η Αγωνιστική – 09/12/18
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
Ρεπό: ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

11η Αγωνιστική – 13/01/19
Ρεπό: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

16η Αγωνιστική – 17/02/19
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17η Αγωνιστική – 24/02/19
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
Ρεπό: ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
Ρεπό: ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

22η Αγωνιστική – 07/04/19
Ρεπό: ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
Ρεπό: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

25η Αγωνιστική – 05/05/19
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here