Α1 ΕΠΣΤ

Β΄ Ερασιτεχνική: Χωρίς εκπλήξεις η σημερινή αγωνιστική

Χωρίς κάποια έκπληξη ολοκληρώθηκε η 19η αγωνιστική της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα. 1ος όμιλος (19η) Κηπάκι-Αμπελάκια 2-0 Παραληθαίοι-Αστέρας 3-0 Βασιλική-Ζάρκο 2-1 Ακαδημία 1-Άγ. Οικουμένιος 3-0 Λόγγος-Αγ. Κυριακή 1-0 Πετρωτό-Αρδάνι 3-0 Κρήνη-Ριζαριό 0-4 Καρυές-Κεραμίδι 3-0 Ρεπό Γριζάνο Η βαθμολογία 1 Παραληθαιοι 44 2 Ριζαριο 44 3 Καρυες 38 4 Ζαρκο 34 5 Κηπακι 34 6...

Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 02 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας Ε  – Πλοκας Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Μεγαλ/ρι Ντινος Σινδρος    – Σακκας Αχιλλεας  – ΑΟΤ 0-3 α.α. Ρεπό : Δημητρα α Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Βαλτινου Βαλτινό – Πυργετός Τουλουμης Αβρααμ  Β  – Κωστηρας Λογγακιου Δημητρα β  – ΑΕΤ Τζιοτζιος Καπερωνης  – Μαρκοπουλος Πορταικός-Μετεωρα 3-0 α.α. Αγ Μονη  – Πύργος 0-3 α.α. Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00 Νεοχωριου Νεοχωρι  – Ταξιάρχες Πετσας Σταφυλας   –  Αλεξοπουλος Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Καστράκι Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος  – Καλογριας Φήκης Φήκη      – Αγ Μονη Κοντινος Μανασης Μ  – Αποστολου Πύλης Πορταικός  – Δημητρα Κουτσαγιας Κωτουλας  – Λεωνιδας Κ Διάβας Κρ Βρύση  – Καλύβια Λεωνιδας...

Βγήκαν ειδήσεις στην Β’ ερασιτεχνική

Η 18η αγωνιστική της Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας έβγαλε πολλές ειδήσεις και πολλές αλλαγές στην κορυφή και των δύο βαθμολογιών. Στον α’ όμιλο η ήττα των Παραληθαίων μέσα στο Ζάρκο έδωσε το δικαίωμα τόσο στον Ηρακλή όσο και στον Γίγα Ριζαριού...

Στο κόλπο της ανόδου μπήκε και το Ζάρκο

Το σημερινό ντέρμπι της 18ης αγωνιστικής για τον 1ο όμιλο στην Β' ΕΠΣΤ, έβγαλε είδηση καθώς στη γήπεδο του Ζάρκου, ο Ηρακλής κέρδισε με 2-1 τους Παραληθαίους χάρη σε δύο γκολ του Στεφόπουλου. Πλέον η βαθμολογία διαμορφώνεται ως εξής Η βαθμολογία 1...

Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 02 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Κ  16 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Κρηνης Νεοχωρι  - Πύργος Μαργιωλης Σινδρος   - Σακκας Οικουμενιου Οικουμενιος  - Μετεωρα Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας  - Κωστηρας Λογγακιου Δημητρα β  - ΑΟΤ Σταφυλας Καπερωνης   - Ντινος Αγ Κυριακής Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Μαρκοπουλος  - Πλοκας   Ρεπό : Δημητρα α               Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00 Ταξιαρχών Ταξιάρχες  - Πηγη Κοντινος Καλογριας   - Ράτζας Αγ Μονης Αγ Μονη  - Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος Μπαλκουρας Δημητρα  - Κεφαλόβρυσο Σταφυλας Σινδρος    - Σακκας Καλυβιων Καλύβια  - Πορταικος Δουλοπουλος Μαργιωλης  - Αποστολου Μπάρας Αχιλλέας  - Σαραγια Κουτσαγιας Καπερωνης  - Τζιοτζιος Πύργου Πύργος   - Κρ Βρύση Κωτουλας Ντινος  - Πλοκας Πυργετού Πυργετός  - Μεγαλ/ρι Παφης Κωστηρας  - Ανδριοπουλος   Καστράκι  - ΑΕΤ 3-0     Γλύνος  - Φηκη 0-3             Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00 Ζάρκου Ζάρκο  -...

Χαμόγελα σε Ένωση και Παραληθαίους

Δύο κερδισμένους είχε η σημερινή 17η αγωνιστική της Β’ ερασιτεχικής. Στον 1ο όμιλο οι Παραληθαίοι είδαν το Ριζαριό να μένει στο 0-0 μέσα στη Βασιλική και πήραν αέρα τριών βαθμών στην κορυφή ενώ στον 2ο η Ένωση Δ/Μ πήρε...

Οι διαιτησίες των ερασιτεχνικών αγώνων

 ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 02 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Πετρωτού Πετρωτό  - Ακαδημια 1 Παπαγεωργοπουλος Καπερωνης  - Κατσογιαννος Λογγακιου Δημητρα α  - ΑΟΤ Ρατζας Πλοκας   - Σακκας Ακ Αμπελακιων – Αχιλλεας 3-0 Ρεπό : Μεγαλοχωρι Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Κηπακιου Πύργος  - Βαλτινό Τζιοτζιος Κωστηρας   - Σινδρος Πυργετού Πυργετός  - Πορταικός Τουλουμης Κουτσαγιας  - Αβρααμα Β Καλαμπακας Μετεωρα  - ΑΕΤ Σταφυλας Μαρκοπουλος  - Αργυροπουλος Αγ Μονη  - Δημητρα β 0-3 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00 Πηγης Πηγη   - Καστράκι Μανασης Κ Μπαλας Χ  - Λεωνιδας Κ Ταξιαρχών Ταξιαρχες  - Αγ Μονη Δουλοπουλος Τζιοτζιος  - Καπερωνης Κεφαλ/σου Κεφαλοβρυσο  - Καλυβια Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος  - Αλεξοπουλος Φήκης Φήκη   - Αχιλλεας Ζησης Ανδριοπουλος – Τουλουμης Πύλης Πορταικος  - Πύργος Κοντινος Νταλουκας  - Κωτουλας Σαραγιων Σαραγια  -...

Οι διαιτησίες των ερασιτεχνικών αγώνων

Ορίστηκαν οι διαιτητές για των ερασιτεχνικών εγώνων για το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Ιανουαρίου:  ΣΑΒΒΑΤΟ    26 – 01 – 2019 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Κ  16 ΩΡΑ  11:00 Μπαλκουρας Δημητρα α  – Δημητρα β Τζιοτζιος Πλοκας- Αβρααμ Β Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακαδημια 1 Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων   – ΑΟΤ Μαργιωλης Κουτσαγιας- Κωστηρας Οικουμενιου Οικουμενιος  – Νεοχωρι Ντινος Σακκας- Σινδρος Ρεπό: Πύργος Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00 Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πηγη Κοντινος Νταλουκας- Λεωνιδας Κ Μπαλκουρας Δημητρα  – Καστράκι Πετσας Κωτουλας- Παφης Μπάρας Αχιλλέας  – Νεοχωρι Δουλοπουλος Μανασης Μ-...

Οι διαιτησίες των αγώνων της Πέμπτης 24/1

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00 Κηπακίου Κηπάκι   - Αρδάνι Κουτσαγιας Παφης – Ανδριοπουλος Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  - Ριζαριο Πετσας Δουλοπουλος - Παπαγεωργοπουλος Οικουμενιου Οικουμενιος  - Κεραμίδι Μανασης  Μ Αλεξοπουλος   - Τουλουμης Ζάρκου Ζαρκο  - Καρυες Μανασης Κ Καπερωνης  - Σακκας Χρυσαυγής Αστερας  - Πετρωτό Ζησης Σινδρος   - Τατσιοπουλος Καρυων Ακ Αμπελακιων  - Λόγγος Σταφυλας Ντινος   - Καλογριας Ριζωματος Παραληθαίοι  - Ακαδημια 1 Κοντινος Νταλουκας    - Πλοκας Γριζάνου Γριζανο  - Βασιλικη Λεωνιδας Σ Κωτουλας  - Μαργιωλης   Ρεπό : Κρηνη            

Οι Παραληθαίοι ¨σκόρπισαν” τη Νίκη Καρυών – Τα αποτελέσματα

Εύκολη νίκη με σκορ 0-4 επί του Αστέρα πήρε ο Γίγας Ριζαριού για την 15η αγωνιστική του Α ομίλου της Β ερασιτεχνικής κατηγορίας ενώ οι Παραληθαίοι σκόρπισαν τις Καρυές. Τα αποτελέσματα: 15η αγωνιστική Κηπάκι-Άγ. Οικουμένιος 1-1 Ζάρκο-Αγ. Κυριακή 2-1 Αστέρας-Ριζαριό 0-4 Αμπελάκια-Κεραμίδι...