Πέμπτη, Δεκέμβριος 13, 2018

Α1 ΕΠΣΤ

Γκέλαραν οι πρωτοπόροι στον 1ο όμιλο – Αποτελέσματα Β’ ΕΠΣΤ

Με τους πρωτοπόρους του 1ου ομίλου να μένουν μακριά από τις νίκες και την Ένωση Δ/Μ να παίρνει το ντέρμπι στον 2ο... ολοκληρώθηκε η 11η αγωνιστική της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας: 1ος όμιλος (11η) Κηπάκι-Κεραμίδι 2-2 Ριζαριό-Καρυές 2-2 Αρδάνι-Κρήνη 1-1 Αγ. Κυριακή-Πετρωτό 1-0 Άγ. Οικουμένιος-Λόγγος 3-0 Ζάρκο-Ακαδημία1...

Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Δεκεμβρίου 2018: ΣΑΒΒΑΤΟ 08 – 12 – 2018 Κ 16 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00 Πύργος – Ακ Αμπελακιων Διαιτ: Ντινος Ρατζας – Κωστηρας Ακαδημια 1 – ΑΟΤ Διαιτ: Τατσιοπουλος Πλοκας –...

Τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο της Β’ ΕΠΣΤ

Για την 10η αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Β ερασιτεχνικής, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα: Καρυές-Κηπάκι 1-4 Κρήνη-Κεραμίδι 1-1 Πετρωτό-Ριζαριό 0-6 Λόγγος-Αρδάνι 1-4 Ακαδημία1-Αγ. Κυριακή 1-1 Βασιλική-Άγ. Οικουμένιος 1-1 Γριζάνο-Ζάρκο 0-3 Αστέρας-Αμπελάκια 1-3 Ρεπό Παραληθαίοι Η βαθμολογία 1 Παραληθαιοι 25 2 Ριζαριο 24 3 Αρδανι 20 4 Καρυες 19 5 Κηπακι 17 6...

Τα πρωινά αποτελέσματα της Β’ ερασιτεχνικής

Για την 10η αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Β ερασιτεχνικής κατηγορίας, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: Παλαιομονάστηρο-Βαλτινό 2-0 Φιλύρα-Πιαλεία 0-3 α.α. Κεφ/κός-Θεόπετρα 0-3 α.α. Φωτεινό-Τζούρτζια 1-6 Λυγαριά-Βυτουμάς 4-2 Γόμφοι-Χρυσομηλιά 2-1 Δενδροχώρι-Ένωση Δ/Μ 0-8 Ασπρόβαλτος-Ροπωτό 7-0 Ρεπό Πρίνος Η βαθμολογία 1 Ασπροβαλτος 25 2 Ένωση Δ/Μ 24 3 Λυγαρια 22 4 Πρινος 21 5...

Οι διαιτησίες των ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

ΣΑΒΒΑΤΟ    01 – 12 – 2018                                                 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Λογγακιου Μεγαλ/ρι   - Πετρωτό Μανασης Μ Ποντικης   - Κατσογιαννος Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων - ΑΟΤ Παπαγεωργοπουλος Βουτσελας   - Κωστηρας Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1  - Δημητρα α Ντινος Σακκας  - Ράτζας   Ρεπό :                       Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Πυργετού Πυργετός   - Πύργος Τουλουμης Σινδρος  - Μπαλας Ι Αγ Μονης Αγ Μονη  - ΑΕΤ Σταφυλας Καπερωνης  - Πλοκας Βαλτινού Βαλτινό  - Μετεωρα Αποστολου Τζιοτζιος  - Τασιοπουλος Μπαλκουρας Δημητρα β  - Πορταικός Μαργιωλης Αργυροπουλος  - Κουτσαγιας                                   Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00 Πηγης Πηγή    - Μεγαλοχωρι Ζησης Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ Πυργετού Πυργετός   - Κρ Βρύση Κουτσαγιας Παφης   - Αποστολου Πύργου Πύργος   - Σαραγια Λεωνιδας Σ Ρατζας    - Μαργιωλης Μπάρας Αχιλλέας   -...

Β’ Ερασιτεχνική: Χωρίς εκπλήξεις στους δύο ομίλους

Με τους πρωτοπόρους να παίρνουν εύκολα ή δύσκολα τους τρεις βαθμούς, ολοκληρώθηκε η 9η αγωνιστική της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: 1ος όμιλος (9η) Κηπάκι-Κρήνη 3-0 Καρυές-Πετρωτό 3-0 Κεραμίδι-Λόγγος 3-1 Ριζαριό-Ακαδημία1 5-1 Αρδάνι-Βασιλική 2-0 Αγ. Κυριακή-Γριζάνο 3-2 Άγ. Οικουμένιος-Παραληθαίοι 1-5 Ζάρκο-Αμπελάκια 3-0 Ρεπό Αστέρας Η βαθμολογία 1 Παραληθαιοι...

Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΤ το πρόγραμμα των αγώνων του διημέρου 24 και 25 Νοεμβρίου: Αναλυτικά: ΣΑΒΒΑΤΟ    24 – 11 – 2018  Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Κ  16   ΩΡΑ  11:00 Κρήνης Νεοχωρι   - Δημητρα  β Αποστολου Σινδρος   - Ποντικης Λογγακιου Δημητρα α  - Ακαδημια 1 Παπαγεωργοπουλος Καπερωνης  - Κουτσαγιας Καλαμπακας Μετεωρα - Ακ Αμπελακιων Ντινος Τζιοτζιος    - Σακκας Φλαμουλιου ΑΟΤ   - Πυργος Κατσογιαννος Κωστηρας  - Πλόκας   Ρεπό : Οικουμενιος               Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00 Διάβας Κρ Βρυση  - Πηγη Κοντινος Καπερωνης  - Ντινος Σαραγιων Σαραγια  - Μεγαλ/ρι Πετσας Σταφυλας  - Μπαλας Πύλης Πορταικός  - Πυργετός Δουλοπουλος Ρατζας    - Αποστολου Φήκης Φήκη   - Πύργος Μανασης Κ Ανδριοπουλος  -...
paralithaioi

Σταθερά στην κορυφή οι Παραληθαίοι – Αποτελέσματα 1ου ομίλου Β’ ΕΠΣΤ

Οι Παραληθαίοι κέρδισαν το Αρδάνι με 4-0 και διατηρήθηκαν στην κορυφή του 1ου ομίλου της Β’ ερασιτεχνικής. 1ος όμιλος (8η) Πετρωτό-Κηπάκι 1-1 Λόγγος-Κρήνη 4-0 Ακαδημία 1-Καρυές 0-3 Βασιλική-Κεραμίδι 0-1 Γριζάνο-Ριζαριό 0-3 Παραληθαίοι-Αρδάνι 4-0 Αμπελάκια-Αγ. Κυριακή 2-2 Αστέρας-Άγ. Οικουμένιος 0-5 Ρεπό Ζάρκο Η βαθμολογία 1 Παραληθαιοι 22 2 Ριζαριο 18 3...

Μόλις μία αναβολή στα πρωινά ματς της Β’ ΕΠΣΤ – Σούπερ νίκη για Ροπωτό

Η αναμέτρηση του Ασπρόβαλτου με την Χρυσομηλιά ήταν η μοναδική που αναβλήθηκε από την 8η αγωνιστική για τον Β όμιλο της Β' ερασιτεχνικής. Από τα υπολοιπα ματς ξεχώρισε η τεράστιας βαθμολγοικής σημασίας νίκη του Ροπωτού επί του Βυτουμά που μέτρησε...

Οι διαιτησίες των αγώνων του ερασιτεχνικού

ΣΑΒΒΑΤΟ    17 – 11 – 2018                                                 Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί   Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Πετρωτού Πετρωτό   - Ακ Αμπελακιων Ντίνος Ποντικης  - Σακκας Λογγακιου Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1 Μαργιωλης Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος   ΑΟΤ   - Αχιλλέας 3-0     Ρεπό : Δημητρα α                       Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 Πυργετού Πυργετός   - Βαλτινό Κατσογιαννος Κωστηρας   - Σινδρος Κηπακιου ΑΕΤ   - Δημητρα β Σταφυλας Καπερωνης  - Πλοκας Καλαμπακας Μετεωρα  - Πορταικός Αποστολου Τασιοπουλος  - Τζιοτζιος   Πύργος  - Αγ Μονη 3-0                     Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00 Πηγης Πηγη   - Σαραγια Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος-Αλεξοπουλος Διάβας Κρ Βρύση  - Πορταικός Μανασης Κ Παφης   - Κατσογιαννος Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  - Φήκη Λεωνιδας Σ Νταλουκας  - Ζησης Πυργετού Πυργετός  - Κεφαλ/σο Γρατσανης Μανασης Μ  - Μπαλας Χ Πύργου Πύργος  - Νεοχωρι Πετσας Λεωνιδας Σ  - Κωτουλας Καλυβίων Καλύβια  - Ταξιάρχες Κοντινος Ρατζας     - Αποστόλου Μπαλκούρας Δημητρα   -...