Οι διαιτησίες των αγώνων του ερασιτεχνικού

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ    17 – 11 – 2018                                              

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Ακ Αμπελακιων Ντίνος Ποντικης  – Σακκας
Λογγακιου Μεγαλ/ρι  – Ακαδημια 1 Μαργιωλης Κουτσαγιας  – Αργυροπουλος
  ΑΟΤ   – Αχιλλέας 3-0  
  Ρεπό : Δημητρα α    
       
       
  Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός   – Βαλτινό Κατσογιαννος Κωστηρας   – Σινδρος
Κηπακιου ΑΕΤ   – Δημητρα β Σταφυλας Καπερωνης  – Πλοκας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πορταικός Αποστολου Τασιοπουλος  – Τζιοτζιος
  Πύργος  – Αγ Μονη 3-0  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη   – Σαραγια Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος-Αλεξοπουλος
Διάβας Κρ Βρύση  – Πορταικός Μανασης Κ Παφης   – Κατσογιαννος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Φήκη Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Ζησης
Πυργετού Πυργετός  – Κεφαλ/σο Γρατσανης Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Πύργου Πύργος  – Νεοχωρι Πετσας Λεωνιδας Σ  – Κωτουλας
Καλυβίων Καλύβια  – Ταξιάρχες Κοντινος Ρατζας     – Αποστόλου
Μπαλκούρας Δημητρα   – Αγ Μονη Δουλοπουλος Σταφυλας   – Καλογριας
  Αχιλλέας   – ΑΕΤ 3-0  
  Γλύνος   – Καστράκι 0-3  
       
       
       

ΚΥΡΙΑΚΗ    18 – 11 – 2018                                               

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πυργος  α  – Ακ Αμπελακιων Μαργιωλης  
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι  – Αχιλλέας Κουτσαγιας  
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Νεοχωρι Ντίνος  
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Καρυες Πλόκας  
  Μετεωρα α  – Ακαδημια 1 α 0-3  
  Ρεπό : Δημητρα α    
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βοηθ Πύργου Πυργος β  – Βαλτινό Τζιοτζιος  
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πυργετός Καπερωνης  
Αγ Βης/να Πορταικός  – Δημητρα β Κωστηρας  
Ακαδημιας Ακαδημια 1 β  – Πηγη Σίνδρος  
Σαραγιων Σαραγια 2017  – Μετεωρα β Τατσιοπουλος  
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριάς Λυγαρια  – Παλ/ρο Δουλοπουλος Νταλουκας   – Παφης
Γόμφων Γόμφοι  – Πιαλεία Μανασης Κ Ρατζας   – Αργυροπουλος
Δενδρ/ριου Δενδρ/ρι  – Θεόπετρα Κουτσαγιας Καλογριας   – Ποντίκης
Πρίνους Πρίνος  – Τζουρτζια Κωτουλας Βουτσελας   – Καψούρας
Παλ/ρου Ροπωτό  – Βυτουμας Ζήσης Αποστόλου  – Κατσογιαννος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Χρυσομηλια Κοντίνος Ανδριόπουλος  – Σακκας
  Κεφαλ/κος  – Βαλτινό 0-3  
  Φωτεινό  – Φιλύρα 3-0  
  Ρεπό : Δροσερου    
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Κηπάκι Κουτσάγιας Καψούρας   – Τζιοτζιος
Λόγγου Λόγγος  – Κρήνη Ζήσης Ποντίκης   – Βουτσελάς
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Καρυες Μαργιωλης Αργυροπουλος  – Κουτσάγιας
Βασιλικής Βασιλική  – Κεραμίδι Πάφης Κωστηρας   – Μπαιρακταρης
Γριζάνου Γριζάνο  – Ριζαριό Κοντίνος Νταλουκας   – Καλογριας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Αρδάνι Μανασης Κ Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Καρυων Ακ Αμπελακιων-Αγ Κυριακή Αποστολου Τατσιοπουλος   – Σακκας
Χρυσαυγής Αστέρας  – Οικουμενιος Ντίνος Σίνδρος   – Πλοκας
  Ρεπό : Ζάρκο    
       
       

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here