Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΤ το πρόγραμμα των αγώνων του διημέρου 24 και 25 Νοεμβρίου:

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ    24 – 11 – 2018 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ  16   ΩΡΑ  11:00
Κρήνης Νεοχωρι   – Δημητρα  β Αποστολου Σινδρος   – Ποντικης
Λογγακιου Δημητρα α  – Ακαδημια 1 Παπαγεωργοπουλος Καπερωνης  – Κουτσαγιας
Καλαμπακας Μετεωρα – Ακ Αμπελακιων Ντινος Τζιοτζιος    – Σακκας
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Πυργος Κατσογιαννος Κωστηρας  – Πλόκας
  Ρεπό : Οικουμενιος    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Διάβας Κρ Βρυση  – Πηγη Κοντινος Καπερωνης  – Ντινος
Σαραγιων Σαραγια  – Μεγαλ/ρι Πετσας Σταφυλας  – Μπαλας
Πύλης Πορταικός  – Πυργετός Δουλοπουλος Ρατζας    – Αποστολου
Φήκης Φήκη   – Πύργος Μανασης Κ Ανδριοπουλος  – Καλογριας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Αχιλλέας Κωτουλας Τζιοτζιος   – Πλοκας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Καλυβια Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Δημητρα Ζησης Παφης   – Κατσογιαννος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Καστράκι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
  ΑΕΤ   – Γλύνος αα  
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καρυων Καρυες  – Πετρωτό Μανασης Μ Τατσιοπουλος  – Κωστηρας
       
       
       
 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    25 – 11 – 2018                                               

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπακι  – Κρήνη Παφης Κατσογιαννος  – Βουτσελας
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Λογγος Μανασης Κ Καψουρας  – Ντινος
Ριζαριου Ριζαριό   – Ακαδημια 1 Ζησης Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας
Αρδανίου Αρδάνι   – Βασιλικη Αποστολου Καπερωνης  – Τζιοτζιος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Γριζάνο Κωτουλας Πλοκας  – Αργυροπουλος
Οικουμενίου Οικουμενιος  – Παραληθαίοι Κοντινος Νταλουκας   – Ράτζας
Ζάρκου Ζάρκο   – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Κωστηρας  – Σακκας
  Ρεπό : Αστερας    
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πιαλείας Πιαλεια  – Φωτεινό Ντινος Παφης   – Αργυροπουλος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Λυγαρια Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος  – Καλογριας
Περιστερας Τζουρτζια  – Γόμφοι Ζησης Ανδριοπουλος  – Ποντικης
Βυτουμας Βυτουμας  – Δενδ/ρι Κωτουλας Νταλουκας  – Καψουρας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Πρίνος Κουτσαγιας Ρατζας    – Σακκας
Μουριας Δροσερό  – Ροπωτό Δουλοπουλος Μπαιρακταρης   – Αποστολου
  Βαλτινό  – Φιλύρα 3-0  
  Παλ/ρο  – Κεφαλ/κος 3-0  
  Ρεπό : Ασπροβαλτος    
       
       
       
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι  – Πυργος α Κουτσαγιας  
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Αγ Μονη Καπερωνης  
Φλαμουλιου Αχιλλεας  – ΑΟΤ Πλοκας  
football factory Καρυες  – Δημητρα α Σινδρος  
  Νεοχωρι  – Μετεωρα α 3-0  
  Ρεπό : Ακαδημια 1 α    
       
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Οικουμενιος Μουστακας  
Πηγης Πηγη  – Πυργετός Τζιοτζιος  
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Συνοικία Κατσογιαννος  
Βαλτινου Βαλτινό  – Ακαδημια 1 β Τατσιοπουλος  
Αγ Βης/να Πορταικός  – Πυργος β Κωστηρας  
   

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here