Οι διαιτησίες των αγώνων του Σαββατοκύριακου

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 02 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ  16 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κρηνης Νεοχωρι  – Πύργος Μαργιωλης Σινδρος   – Σακκας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Μετεωρα Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας  – Κωστηρας
Λογγακιου Δημητρα β  – ΑΟΤ Σταφυλας Καπερωνης   – Ντινος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Μαρκοπουλος  – Πλοκας
  Ρεπό : Δημητρα α    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πηγη Κοντινος Καλογριας   – Ράτζας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας  – Παπαγεωργοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα  – Κεφαλόβρυσο Σταφυλας Σινδρος    – Σακκας
Καλυβιων Καλύβια  – Πορταικος Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Αποστολου
Μπάρας Αχιλλέας  – Σαραγια Κουτσαγιας Καπερωνης  – Τζιοτζιος
Πύργου Πύργος   – Κρ Βρύση Κωτουλας Ντινος  – Πλοκας
Πυργετού Πυργετός  – Μεγαλ/ρι Παφης Κωστηρας  – Ανδριοπουλος
  Καστράκι  – ΑΕΤ 3-0  
  Γλύνος  – Φηκη 0-3  
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ζάρκου Ζάρκο  – Παραληθαίοι Ζησης Μαρκοπουλος  – Αργυροπουλος
       

ΚΥΡΙΑΚΗ    10 – 02 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγης Αστερας  – Κηπάκι Πετσας Μαρκοπουλος  – Ντινος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Γριζάνο Κουτσαγιας Τζιοτζιος  – Αργυροπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Βασιλική Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος  – Πλοκας
Αρδανίου Αρδάνι  – Ακαδημια 1 Δουλοπουλος Κωστηρας  – Κουτσαγιας
Ριζαριου Ριζαριο  – Λόγγος Ζησης Νταλουκας  – Καπερωνης
Κεραμιδιου Κεραμιδι  – Πετρωτό Κωτουλας Σινδρος  – Σακκας
Καρυων Καρυες  – Κρήνη Κοντινος Παφης  – Ανδριοπουλος
  Ρεπό : Ακ Αμπελακιων    
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Βαλτινό Κουτσαγιας Νταλουκας  – Ράτζας
Μουριας Δροσερό  – Πρινος Μανασης Κ Μπαλας Χ- Παπαγεωργοπουλος
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Παφης   – Αποστολου
Βυτουμας Βυτουμας  – Γόμφοι Ζησης Καπερωνης  – Μπαιρακταρης
Περιστερας Τζουρτζια  – Λυγαρια Κοντινος Καλογριας  – Τζιοτζιος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Φωτεινό Πετσας Κωστηρας  – Κατσογιαννος
  Πιαλεία  – Κεφαλ/κος 0-3  
  Παλ/ρο  – Φιλύρα 3-0  
  Ρεπό : Ροπωτό    
       
       
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Πύργος  α Μουστακας  
Football Factory Καρυες  – Αχιλλέας Σακκας  
Ακαδημιας Ακαδημια 1 α  – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας  
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Αγ Μονη Αργυροπουλος  
  Μετεωρα α  – ΑΟΤ 0-3  
  Ρεπό : Μεγαλοχωρι    
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βαλτινού Βαλτινό  – Πύργος β Πλοκας  
Πυργετού Πυργετός  – Οικουμενιος Μαρκοπουλος  
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πορταικός Αβρααμ  
Πηγης Πηγη   – Ακαδημια 1 β Σινδρος  
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Συνοικία 2017 Ντινος  
       
       

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here