Οι διαιτησίες των ερασιτεχνικών αγώνων

https://el-gr.facebook.com/MarronCafe86//

ΣΑΒΒΑΤΟ    15 – 12 – 2018 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πετρωτού Πετρωτό   – ΑΟΤ Ντινος Κατσογιαννος  – Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητρα  α  – Μεγαλ/ρι Τζιοτζιος Κουτσαγιας  – Κωστηρας
  Αχιλλεας  – Ακαδημια 1 0-3  
  Ρεπό : Ακ Αμπελακιων    
       
       
  Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Πύργος   – ΑΕΤ Μαργιωλης Καπερωνης  – Ράτζας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πυργετός Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος -Αργυροπουλος
Λογγακιου Δημητρα β  – Βαλτινό Τουλουμης Πλοκας  – Σακκας
  Πορταικος  – Αγ Μονη 3-0  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη    – Πύργος Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Μπάρας Αχιλλέας   – Πυργετος Μανασης Κ Ρατζας    – Παφης
Καλυβίων Καλύβια   – Μεγαλ/ρι Πετσας Μανασης Μ  – Λεωνιδας Κ
Μπαλκούρας Δημητρα  – Σαραγια Δουλοπουλος Τζιοτζιος   – Αποστολου
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πορταικός Ζησης Κωτουλας   – Σταφυλας
Καστρακίου Καστράκι  – Φήκη Λεωνιδας Νταλουκας –  Μπαλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Κεφαλ/σο Κοντινος Παπαγεωργοπουλος  – Μαργιωλης
  Γλύνος  – Κρ Βρύση 0-3  
  ΑΕΤ  – Νεοχωρι 0-3  
       

ΚΥΡΙΑΚΗ    16 – 12 – 2018   

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α  – ΑΟΤ Κουτσαγιας  
Ακαδημιας Ακαδημια 1α  – Μεγαλ/ρι Σινδρος  
Football factory Καρυες   – Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος  
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Αχιλλέας Μουστακας  
  Πυργος  α  – Μετεωρα α 3-0  
  Ρεπό : Αγ Μονη    
       
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος β   – Πυργετός Ντινος  
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Ακαδημια 1 β Τατσιοπουλος  
Πηγης Πηγη    – Πορταικός Τουλουμης  
Βαλτινού Βαλτινό   – Δημητρα β Κωστηρας  
Σαραγιων Συνοικία 2017 – Οικουμενιος Πλοκας  
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Βαλτινό Δουλοπουλος Παφης     – Αποστολου
Πιαλείας Πιαλεία   – Τζουρτζια Ζησης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Βυτουμας Κουτσαγιας Νταλουκας  – Ράτζας
Λυγαριας Λυγαρια   – Ασπροβαλτος Κοντινος Μπαλας   – Παπαγεωργοπουλος
Γόμφων Γόμφοι   – Ροπωτό Μανασης Κ Καλογριας   – Μαργιωλης
Πρίνους Πρίνος  – Δενδρ/ρι Κωτουλας Καψουρας   – Σακκας
  Φιλύρα   – Χρυσομηλια 0-3  
  Κεφαλ/κος  – Δροσερό 0-3  
  Ρεπό : Φωτεινο    
       
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ριζαριού Ριζαριό    – Κηπάκι Κοντινος Νταλουκας   – Μπαλας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Αρδάνι Παφης Τουλουμης  – Σινδρος
Καρυων Καρυες     – Αγ Κυριακή Ντινος Καψουρας  – Κουτσαγιας
Κρήνης Κρήνη      – Οικουμενιος Μαργιωλης Πλοκας   –  Σακκας
Πετρωτού Πετρωτό   – Ζάρκο Κουτσαγιας Κατσογιαννος  – Τατσιοπουλος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Αστέρας Τζιοτζιος Κωστηρας   – Βουτσελας
Βασιλικής Βασιλική  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Καπερωνης  – Καλογριας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Γριζάνο Μανασης Παπαγεωργοπουλος  – Ράτζας
  Ρεπό: Λόγγος    

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here