Οι διαιτησίες των ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ    01 – 12 – 2018                                              

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λογγακιου Μεγαλ/ρι   – Πετρωτό Μανασης Μ Ποντικης   – Κατσογιαννος
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – ΑΟΤ Παπαγεωργοπουλος Βουτσελας   – Κωστηρας
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1  – Δημητρα α Ντινος Σακκας  – Ράτζας
  Ρεπό :    
       
       
  Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός   – Πύργος Τουλουμης Σινδρος  – Μπαλας Ι
Αγ Μονης Αγ Μονη  – ΑΕΤ Σταφυλας Καπερωνης  – Πλοκας
Βαλτινού Βαλτινό  – Μετεωρα Αποστολου Τζιοτζιος  – Τασιοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πορταικός Μαργιωλης Αργυροπουλος  – Κουτσαγιας
       
       
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγή    – Μεγαλοχωρι Ζησης Λεωνιδας Κ  – Μανασης Μ
Πυργετού Πυργετός   – Κρ Βρύση Κουτσαγιας Παφης   – Αποστολου
Πύργου Πύργος   – Σαραγια Λεωνιδας Σ Ρατζας    – Μαργιωλης
Μπάρας Αχιλλέας   – Πορταικός Κοντινος Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
Καλυβίων Καλύβια  – Φήκη Δουλοπουλος Σταφυλας  – Κωτουλας
Μπαλκούρας Δημητρα   – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Καστρακίου Καστράκι  – Ταξιάρχες Πετσας Ντινος  – Καλογριας
  Γλύνος  – Κεφαλ/σο 0-3  
  Αγ Μονη   – ΑΕΤ 3-0  
       

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    02 – 12 – 2018                                               

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος  α  – Αγ Μονη Τουλουμης  
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Μεγαλ/ρι Ντινος  
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Αχιλλέας Κουτσαγιας  
Μπαρας Ακαδημια 1 α  – Καρυες Μουστακας  
  Μετεωρα α – Ακ Αμπελακιων 0-3  
  Ρεπό : Νεοχωρι    
       
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Δημητρα β Καπερωνης  
Πηγης Πηγη   – Μετεωρα β Κωστηρας  
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 β  – Πυργος β Πλοκας  
Σαραγιων Συνοικία 2017 – Πορταικός Τζιοτζιος  
Πυργετου Πυργετός  – Βαλτινό Τατσιοπουλος  
       
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Βαλτινό Κοντινος Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Φωτεινού Φωτεινό  – Τζουρτζια Ζησης Καψουρας   – Σακκας
Λυγαριας Λυγαρια  – Βυτουμά Μανασης Κ Ρατζας   – Παφης
Γόμφων Γόμφοι  – Χρυσομηλια Αλεξοπουλος Μαργιωλης  – Ποντικας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Δροσερό Δουλοπουλος Αποστολου  – Καλογριας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Ροπωτό Κωτουλας Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
  Φιλύρα  – Πιαλεία 0-3  
  Κεφαλ/κος  – Θεόπετρα 0-3  
       
       
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καρυων Καρυες   – Κηπάκι Μανασης Κ Ρατζας    – Καλογριας
Κρήνης Κρήνη   – Κεραμίδι Παφης Σακκας   – Τατσιοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό  – Ριζαριο Κοντινος Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Λόγγου Λόγγος   – Αρδάνι Ζησης Τουλουμης  – Σινδρος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Αγ Κυριακή Αποστολου Καψουρας   – Ποντικης
Βασιλικής Βασιλική  – Οικουμενιος Αλεξοπουλος Τζιοτζιος  – Μπαιρακταρης
Γριζάνου Γριζάνο  – Ζάρκο Κουτσαγιας Καπερωνης  – Πλοκας
Χρυσαυγής Αστερας  – Ακ Αμπελακιων Ντινος Κουτσαγιας Ε – Κωστηρας
  Ρεπό : Παραληθαίοι    
       

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here