Οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού (13/14-4)

https://el-gr.facebook.com/MarronCafe86//

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.

ΣΑΒΒΑΤΟ    13 – 04 – 2019  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Ακαδημια 1 Μπαλας Σινδρος   – Αργυροπουλος
Λογγακιου Μεγαλ/ρι   – Ακ Αμπελακιων Τουλουμης Μαρκοπουλος   – Σακκας
Δημητρα α  – Αχιλλέας 3-0
Ρεπό : Πετρωτό
Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος    – Πορταικός Τζιοτζιος Πλοκας   – Αβρααμ Β
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Μετεωρα Ντινος Κωστηρας  – Κουτσαγιας
ΑΕΤ   – Βαλτινό 3-0
Πυργετός   – Αγ Μονη 3-0
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Πηγης Πηγη    – Πυργετός Κουτσαγιας Μανουρας Ν  – Σταφυλας
Πύργου Πύργος   – Μεγαλ/ρι Κοντινος Τουλουμης  – Ντινος
Μπάρας Αχιλλέας   – Κρ Βρύση Κωτουλας Καλογριας  – Τζιοτζιος
Καλυβίων Καλύβια  – Σαραγια Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Αποστολου
Λογγακιου Δημητρα   – Φήκη Δουλοπουλος Μανασης  Μ  – Παφης
Κηπακιου ΑΕΤ Αγ Μονη  – Κεφαλ/σο Ζησης Νταλουκας  – Αλεξοπουλος
Καστρακίου Καστράκι  – Νεοχωρι Μανασης Κ Μπαλας   – Λεωνιδας Κ
Γλύνος  – Πορταικός 0-3
ΑΕΤ  – Ταξιάρχες 0-3
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Αποστόλων Απόστολοι  – Λεπτοκαρυα Ανδριοπουλος Καπερωνης  – Κατσογιαννος
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Διαλεχτό Μουστακας Κυρατζουλης  – Τοτης
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Μπελετσιου Μπελετσι  – Λιλή Μαργιωλης Καψουρας   – Ράτζας

          ΚΥΡΙΑΚΗ    14. 04. 2019         

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου ΑΕΤ Κηπακι   – Καρυες Κουτσαγιας Μανουρας  Ν  – Τζιοτζιος
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Κρηνη Μανασης Μ Μαργιωλης  – Κωστηρας
Ριζαριου Ριζαριο   – Πετρωτό Ζησης Πετσας   – Νταλουκας
Αρδανιου Αρδανι   – Λόγγος Σταφυλας Μπαλας   – Πλοκας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακη  – Ακαδημια 1 Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Βασιλικη Τουλουμης Παφης   – Σινδρος
Ζάρκου Ζάρκο  – Γριζάνο Κοντινος Κωτουλας- Παπαγεωργοπουλος
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Αστερας Ντινος Καψουρας   – Καπερωνης
Ρεπό : Παραληθαίοι
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος α  – Δημητρα α Μαρκοπουλος
Ακαδημιας Ακαδημια 1 α  – ΑΟΤ Αβρααμ
Football Factory Καρυες   – Αγ Μονη Σακκας
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Μεγαλ/ρι Μουστακας
Μπαρας Αχιλλέας  – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας
Ρεπό : Μετεωρα  α
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Φωτεινου Φωτεινό   – Πιαλεία Παφης Ντινος   – Καπερωνης
Λυγαριας Λυγαρια  – Θεοπετρα Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Γόμφων Γόμφοι   – Τζουρτζια Αποστολου Ανδριοπουλος   – Καψουρας
Δενδρ/ριου Δενδρ/ρι  – Βυτουμας Μανασης Κ Μπαλας   – Λεωνιδας Κ
Πρίνους Πρίνος   – Χρυσομηλια Τζιοτζιος Καλογριας  – Μαργιωλης
Παλ/ρου Ροπωτό   – Ένωση Δ/Μ Δουλοπουλος Μανασης  – Σταφυλάς
Φιλύρα   – Βαλτινο 0-3
Κεφ/κος  – Παλ/ρο 0-3
Ρεπό : Ασπροβαλτος
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Πρίνους Γενεσι   – Πρόδρομος Κουτσαγιας Τουλουμης  – Κωστηρας

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here