Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Δεκεμβρίου 2018:
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 – 12 – 2018
Κ 16 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργος – Ακ Αμπελακιων
Διαιτ: Ντινος Ρατζας – Κωστηρας
Ακαδημια 1 – ΑΟΤ
Διαιτ: Τατσιοπουλος Πλοκας – Ποντικης
Δημητρα β – Μετεωρα
Διαιτ: Τουλουμης Καπερωνης – Κουτσαγιας
Οικουμενιος – Δημητρα α
Διαιτ: Τζιοτζος Σινδρος – Σακκας
Ρεπό : Νεοχωρι

Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Πυργετος – Πηγη
Διαιτ: Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Μπαλας
Μεγαλ/ρι – Πυργος
Διαιτ: Κοντινος Ανδριοπουλος – Παφης
Κρ Βρύση – Αχιλλεας
Διαιτ: Πετσας Τουλουμης – Αποστολου
Σαραγια – Καλύβια
Διαιτ: Ζησης Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας
Φήκη – Δήμητρα
Διαιτ: Κουτσαγιας Μανασης Μ – Ντινος
Κεφαλ/σο – Αγ Μονή
Διαιτ: Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Νεοχωρι – Καστρακι
Διαιτ: Δουλοπουλος Σταφυλας – Κωτουλας
Πορταικος – Γλύνος 3-0αα
Ταξιάρχες – ΑΕΤ 3-0αα

ΚΥΡΙΑΚΗ 09 – 12 – 2018
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπάκι – Κεραμίδι
Διαιτ: Ζησης Καλογριας – Καπερωνης
Ριζαριο – Καρυες
Διαιτ: Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος
Αρδανι – Κρήνη
Διαιτ: Λεωνιδας Σ Τουλουμης – Σακκας
Αγ Κυριακή – Πετρωτό
Διαιτ: Μανασης Μ Ντινος – Πλοκας
Οικουμένιος – Λόγγος
Διαιτ: Μανασης Κ Τζιοτζιος – Τατσιοπουλος
Ζάρκο – Ακαδημία 1
Διαιτ: Κωτουλας Κωστηρας – Κουτσαγιας
Αστερας – Γριζάνο
Διαιτ: Πετσας Κατσογιαννος – Ποντικης
Ακ Αμπελακιων – Παραληθαίοι
Διαιτ: Κοντινος Νταλουκας – Παφης
Ρεπό : Βασιλική

Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Βαλτινό – Πιαλεία
Διαιτ: Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Κωτουλας
Θεόπετρα – Παλαιομ/ρο
Διαιτ: Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας
Χρυσομηλια – Φωτεινό
Διαιτ: Κοντινος Κατσογιαννος – Καπερωνης
Δροσερό – Λυγαρια
Διαιτ: Κουτσαγιας Ζησης – Μανασης Μ
Ασπροβαλτος – Δενδρ/ρι
Διαιτ: Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Ανδριοπουλος
Ροπωτό – Πρίνος
Διαιτ: Δουλοπουλος Καψουρας – Ποντικης
Τζουρτζια – Φιλύρα 3-0αα
Βυτουμας – Κεφαλ/κος 3-0αα
Ρεπό : Γόμφοι

Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
ΑΟΤ – Πύργος α
Διαιτ: Τζιοτζιος
Μεγαλ/ρι – Δημητρα α
Διαιτ: Ντινος
Αχιλλεας – Ακαδημια 1αα
Διαιτ: Μουστακας
Νεοχωρι – Καρυες
Διαιτ: Τατσιοπουλος
Αγ Μονη – Μετεωρα α 3-0αα
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Πύργος β – Σαραγια 2017
Διαιτ: Σινδρος
Δημητρα β – Πηγη
Διαιτ: Κουτσαγιας
Βαλτινό – Μετεωρα β
Διαιτ: Πλοκας
Πορταικός – Οικουμενιος
Διαιτ: Κωστηρας
Πυργετός – Ακαδημια 1 β
Διαιτ: Τουλουμης

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here