Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ερασιτεχνικο

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 – 03 – 2019
Κ 16 ΩΡΑ 11:00
Δημητρα β – Νεοχωρι
Παπαγεωργοπουλος, Καπερωνης – Κουτσαγιας
Ακαδημια 1 – Δημητρα α
Ντίνος, Σακκας – Αβρααμ
Ακ Αμπελακιων- Μετεωρα
Τζιοτζιος, Μαρκοπουλος – Σινδρος
Πύργος – ΑΟΤ
Τουλουμης, Κωστηρας – Πλοκας
Ρεπό : Οικουμενιος

Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:30
Σαραγια – Πηγη
Λεωνιδας Σ, Μπαλας Χ – Παπαγεωργοπουλος
Πορταικος – Κρ Βρύση
Πετσας, Σινδρος – Καπερωνης
Φήκη – Μεγαλ/ρι
Κουτσαγιας, Λεωνιδας Κ – Κωστηρας
Κεφαλ/σο – Πυργετός
Κοντινος, Μανασης Μ – Σταφυλας
Νεοχωρι – Πύργος
Ζήσης, Αλεξοπουλος – Αποστολου
Ταξιάρχες – Καλύβια
Δουλοπουλος, Τζιοτζιος – Τουλουμης
Αγ Μονη – Δημητρα
Μανασης Κ, Καλογριας – Ντινος
ΑΕΤ – Αχιλλέας 0-3αα
Καστράκι – Γλύνος 3-0αα

Γ Ερασιτεχνική
1ος Όμιλος ΩΡΑ 15:30
Ακ Τρικαλων – Διαμαντι
Μουστακας, Μαργιωλης – Κατσογιαννος
Λεπτοκαρυα – Διαλεχτό
Ανδριοπουλος, Αργυροπουλος – Καψουρας

Γ Ερασιτεχνική
2ος Όμιλος ΩΡΑ 15:30
Μπελετσι – Πρόδρομος
Παφης, Τοτης – Ράτζας
Γενεσι – Ασπροκλησια
Κωτουλας, Μαρκοπουλος – Κουτσαγιας

ΚΥΡΙΑΚΗ 24. 03. 2019
Κ 12 1ος Όμιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Μονη – Πύργος α
Καπερωνης
Μεγαλ/ρι – ΑΟΤ
Σακκας
Αχιλλέας – Δημητρα α
Μαρκοπουλος
Καρυες – Ακαδημια 1 α
Ντινος
Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα α 3-0αα
Ρεπό :Νεοχωρι

Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πυργετός – Πυργος β
Σινδρος
Ακαδημια 1 β-Μετεωρα β
Μουστακας
Πορταικός – Πηγη
Κωστηρας
Δημητρα β – Βαλτινό
Τουλουμης
Οικουμενιος-Σαραγια 2017
Κουτσαγιας

Β Ερασιτεχνικής
2ος Όμιλος ΩΡΑ 11:00
Βαλτινό – Λυγαρια
Δουλοπουλος, Κωτουλας – Παπαγεωργοπουλος
Φωτεινό – Γόμφοι
Πετσας, Καψουρας – Μαργιωλης
Παλ/ρο – Ροπωτό
Λεωνιδας Σ, Σταφυλας – Παφης
Πιαλεία – Ασπροβαλτος
Μανασης Κ, Μπαλας Χ – Τζοτζιος
Τζουρτζια – Δροσερό
Κοντινος, Μανασης Μ – Καλογριας
Βυτουμας – Χρυσομηλια
Κουτσαγιας, Ανδριοπουλος – Ζησης
Κεφαλ/κος – Δενδρ/ρι 0-3αα
Φιλύρα – Πρίνος 0-3αα
Ρεπό : Θεόπετρα

Β Ερασιτεχνικής
1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Κηπάκι – Ακαδημια 1
Λεωνιδας Σ, Αποστολου – Σινδρος
Λόγγος – Βασιλική
Μανασης Κ, Τουλουμης – Μαρκοπουλος
Πετρωτό – Γριζάνο
Ζησης, Καλογριας – Κωστηρας
Κρήνη – Παραληθαίοι
Κοντινος, Κωτουλας – Ντινος
Καρυες – Ακ Αμπελακιων
Πετσας, Μπαλας Χ – Καψουρας
Κεραμίδι – Αστερας
Μανασης Μ, Ρατζας – Αβρααμ
Αρδάνι – Ζάρκο
Κουτσαγιας, Παπαγεωργοπουλος- Καπερωνης
Αγ Κυριακη – Οικουμενιος
Σταφυλας, Σακκας – Κουτσαγιας
Ρεπό : Ριζαριο

Γ Ερασιτεχνική
1ος Όμιλος ΩΡΑ 15:30

Αποστόλων
Απόστολοι – Συνοικία
Τζιοτζιος, Μαργιωλης – Κατσογιαννος
Παλ/ργος – Πατουλια
Παφης, Ανδριοπουλος – Μουστακας

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here