Οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ

http://www.facebook.com/MarronCafe86/

Δόθηκαν στην δημοσιότητα οι διατησίες για τους αγώνες πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Μαρτίου για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 03 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ     – Πετρωτό Σταφυλας Πλοκας    – Αβρααμ Β
Μπαλκουρας Μεγαλοχωρι  – Δημητρα α Τζιοτζιος Σακκας    – Σινδρος
Ακαδημια1- Αχιλλέας 3-0
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου ΑΕΤ    – Πύργος Παπαγεωργοπουλος Μαρκοπουλος   – Καπερωνης
Πυργετού Πυργετός  – Μετεωρα Τουλουμης Αργυροπουλος   – Κουτσαγιας
Βαλτινού Βαλτινό   – Δημητρα β Μαργιωλης Κωστηρας    – Κατσογιαννος
Αγ Μονη  – Πορταικός 0-3
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Πηγης Πηγη    – Πορταικος Κοντινος Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος
Σαραγιων Σαραγια   – Φηκη Ζησης Τζιοτζιος   – Καλογριας
Διάβας Κρ Βρύση   – Κεφαλ/σο Μανασης Κ Καπερωνης  – Κωστηρας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Νεοχωρι Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Σταφυλας
Πύργου Πύργος   – Ταξιάρχες Πετσας Μπαλας Χ  –  Παπαγεωργοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας  – Καστράκι Δουλοπουλος Παφης    – Τουλουμης
Καλυβιων Καλύβια  – Αγ Μονη Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Αποστολου
Πυργετός  – ΑΕΤ 3-0
Γλύνος  – Δημητρα 0-3
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Μεγαρχης Ανταλλάξιμα   – Μπελετσι Μαργιωλης Ρατζας     – Κατσογιαννος
Λιλης Λιλη   – Γενεσι Ανδριοπουλος Τατσιοπουλος   – Ντινος
Φωταδα  – Ελεθερ/ρι Ματαιώνεται
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βασιλικής Βασιλική  – Κηπάκι Πετσας Αλεξοπουλος   – Τζιοτζιος
Γριζάνου Γριζανο  – Ακαδημια 1 Ζησης Μαρκοπουλος  – Παφης
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Λόγγος Κουτσαγιας Σταφυλας   – Καπερωνης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Μανασης Μ Καψουρας   – Σινδρος
Χρυσαυγης Αστερας   – Κρήνη Τουλουμης Αργυροπουλος  – Κατσογιαννος
Ζάρκου Ζάρκο  – Κεραμιδι Μανασης Κ Νταλουκας   – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Ριζαριό Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας  Χ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αρδάνι Κοντινος Πλοκας   – Κωστηρας
Ρεπό : Καρυες
Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Βαλτινό Λεωνιδας Κ
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Γόμφων Γόμφοι   – Βαλτινό Πετσας Καλογριας   – Αργυροπουλος
Δενδρ/ριου Δενδροχωρι  – Λυγαρια Κοντινος Μπαλας   – Μανασης Μ
Πρίνου Πρίνος  – Φωτεινό Δουλοπουλος Ανδριοπουλος – Καψουρας
Μουριας Δροσερό  – Πιαλεία Κουτσαγιας Σταφυλας  – Παπαγεωργοπουλος
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Θεόπετρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
Βυτουμας Βυτουμα  – Τζουρτζια Μανασης Μ Αλεξοπουλος  – Μπαιρακταρης
Ροπωτό  – Κεφαλ/κος 3-0
Ασπρ/τος  – Φιλύρα 3-0
Ρεπό : Παλ/ρο
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Πύργου Πύργος   – Μεγαλ/ρι Τουλουμης
Αγ Μονης Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων Καπερωνης
Φλαμουλίου ΑΟΤ  – Αχιλλέας Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Καρυες Πλοκας
Μετεωρα α – Νεοχωρι 0-3
Ρεπό : Ακαδημια 1 α
Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Σαραγιων Συνοικία 2017  – Πύργος β Σακκας
Πηγης Πηγη    – Δημητρα β Κωστηρας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πορταικος Μαρκοπουλος
Ακαδημια 1 Ακαδημια 1 β  – Πυργετός Τζιοτζιος
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Λεπτοκαρυα Μαργιωλης Τατσιοπουλος   – Ράτζας
Σαραγιων Συνοικια   – Παλ/ργος Παφης Κουτσαγιας  – Κατσογιαννος
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Προδρομου Πρόδρομος -Ασπροκκλησια Αποστολου Αβρααμ  Β  – Ντινος

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here