Το πρόγραμμα της Α’ ερασιτεχνικής 2018-19

https://el-gr.facebook.com/MarronCafe86//

1η Αγωνιστική 18η
Πηγή – Αγία Μονή
Καστράκι – Δήμητρα
Ταξιάρχες – Γλύνος
ΑΕΤ – Καλύβια
Νεοχώρι – Αχιλλέας
Κεφαλόβρυσο – Πύργος
Φήκη – Πυργετός
Πορταϊκός – Μεγαλοχώρι
Σαράγια – Κρύα Βρύση

2η Αγωνιστική 19η
Καστράκι – Πηγή
Αγία Μονή – Ταξιάρχες
Δήμητρα – ΑΕΤ
Γλύνος – Νεοχώρι
Καλύβια – Κεφαλόβρυσο
Αχιλλέας – Φήκη
Πύργος – Πορταϊκός
Πυργετός – Σαράγια
Μεγαλοχώρι – Κρύα Βρύση

3η Αγωνιστική 20η
Πηγή – Ταξιάρχες
ΑΕΤ – Καστράκι
Νεοχώρι – Αγία Μονή
Κεφαλόβρυσο – Δήμητρα
Φήκη – Γλύνος
Πορταϊκός – Καλύβια
Σαράγια – Αχιλλέας
Κρύα Βρύση – Πύργος
Μεγαλοχώρι – Πυργετός

4η Αγωνιστική 21η
ΑΕΤ – Πηγή
Ταξιάρχες – Νεοχώρι
Καστράκι – Κεφαλόβρυσο
Αγία Μονή – Φήκη
Δήμητρα – Πορταϊκός
Γλύνος – Σαράγια
Καλύβια – Κρύα Βρύση
Αχιλλέας – Μεγαλοχώρι
Πύργος – Πυργετός

5η Αγωνιστική 22η
Πηγή – Νεοχώρι
Κεφαλόβρυσο – ΑΕΤ
Φήκη – Ταξιάρχες
Πορταϊκός – Καστράκι
Σαράγια – Αγία Μονή
Κρύα Βρύση – Δήμητρα
Μεγαλοχώρι – Γλύνος
Πυργετός – Καλύβια
Πύργος – Αχιλλέας

6η Αγωνιστική 23
Κεφαλόβρυσο – Πηγή
Νεοχώρι – Φήκη
ΑΕΤ – Πορταϊκός
Ταξιάρχες – Σαράγια
Καστράκι – Κρύα Βρύση
Αγία Μονή – Μεγαλοχώρι
Δήμητρα – Πυργετός
Γλύνος – Πύργος
Καλύβια – Αχιλλέας

7η Αγωνιστική 24η
Πηγή – Φήκη
Πορταϊκός – Κεφαλόβρυσο
Σαράγια – Νεοχώρι
Κρύα Βρύση – ΑΕΤ
Μεγαλοχώρι – Ταξιάρχες
Πυργετός – Καστράκι
Πύργος – Αγία Μονή
Αχιλλέας – Δήμητρα
Καλύβια – Γλύνος

8η Αγωνιστική 25η
Πορταϊκός – Πηγή
Φήκη – Σαράγια
Κεφαλόβρυσο – Κρύα Βρύση
Νεοχώρι – Μεγαλοχώρι
ΑΕΤ – Πυργετός
Ταξιάρχες – Πύργος
Καστράκι – Αχιλλέας
Αγία Μονή – Καλύβια
Δήμητρα – Γλύνος

9η Αγωνιστική 26η
Πηγή – Σαράγια
Κρύα Βρύση – Πορταϊκός
Μεγαλοχώρι – Φήκη
Πυργετός – Κεφαλόβρυσο
Πύργος – Νεοχώρι
Αχιλλέας – ΑΕΤ
Καλύβια – Ταξιάρχες
Γλύνος – Καστράκι
Δήμητρα – Αγία Μονή

10η Αγωνιστική 27η
Κρύα Βρύση – Πηγή
Σαράγια – Μεγαλοχώρι
Πορταϊκός – Πυργετός
Φήκη – Πύργος
Κεφαλόβρυσο – Αχιλλέας
Νεοχώρι – Καλύβια
ΑΕΤ – Γλύνος
Ταξιάρχες – Δήμητρα
Αγία Μονή – Καστράκι

11η Αγωνιστική 28η
Πηγή – Μεγαλοχώρι
Πυργετός – Κρύα Βρύση
Πύργος – Σαράγια
Αχιλλέας – Πορταϊκός
Καλύβια – Φήκη
Γλύνος – Κεφαλόβρυσο
Δήμητρα – Νεοχώρι
Αγία Μονή – ΑΕΤ
Καστράκι – Ταξιάρχες

12η Αγωνιστική 29η
Πυργετός – Πηγή
Μεγαλοχώρι – Πύργος
Κρύα Βρύση – Αχιλλέας
Σαράγια – Καλύβια
Πορταϊκός – Γλύνος
Φήκη – Δήμητρα
Κεφαλόβρυσο – Αγία Μονή
Νεοχώρι – Καστράκι
Ταξιάρχες – ΑΕΤ

13η Αγωνιστική 30η
Πηγή – Πύργος
Αχιλλέας – Πυργετός
Καλύβια – Μεγαλοχώρι
Γλύνος – Κρύα Βρύση
Δήμητρα – Σαράγια
Αγία Μονή – Πορταϊκός
Καστράκι – Φήκη
Ταξιάρχες – Κεφαλόβρυσο
ΑΕΤ – Νεοχώρι

14η Αγωνιστική 31η
Αχιλλέας – Πηγή
Πύργος – Καλύβια
Πυργετός – Γλύνος
Μεγαλοχώρι – Δήμητρα
Κρύα Βρύση – Αγία Μονή
Σαράγια – Καστράκι
Πορταϊκός – Ταξιάρχες
Φήκη – ΑΕΤ
Νεοχώρι – Κεφαλόβρυσο

15η Αγωνιστική 32η
Πηγή – Καλύβια
Γλύνος – Αχιλλέας
Δήμητρα – Πύργος
Αγία Μονή – Πυργετός
Καστράκι – Μεγαλοχώρι
Ταξιάρχες – Κρύα Βρύση
ΑΕΤ – Σαράγια
Νεοχώρι – Πορταϊκός
Κεφαλόβρυσο – Φήκη

16η Αγωνιστική 33η
Γλύνος – Πηγή
Καλύβια – Δήμητρα
Αχιλλέας – Αγία Μονή
Πύργος – Καστράκι
Πυργετός – Ταξιάρχες
Μεγαλοχώρι – ΑΕΤ
Κρύα Βρύση – Νεοχώρι
Σαράγια – Κεφαλόβρυσο
Φήκη – Πορταϊκός

17 Αγωνιστική 34η
Πηγή – Δήμητρα
Αγία Μονή – Γλύνος
Καστράκι – Καλύβια
Ταξιάρχες – Αχιλλέας
ΑΕΤ – Πύργος
Νεοχώρι – Πυργετός
Κεφαλόβρυσο – Μεγαλοχώρι
Φήκη – Κρύα Βρύση
Πορταϊκός – Σαράγια

Σχολιάστε το άρθρο

Please enter your comment!
Please enter your name here